додому Релігія/Атеїзм МЕРЕХТЛИВІ ВЗАЄМНОСТІ

МЕРЕХТЛИВІ ВЗАЄМНОСТІ

68

Мерехтливі організованості, мерехтливі спільнотності, мерехтливі проектності… Мерехтіння як нова якість соціальних процесів, що напряму проявляє квантові стани та відкриває нову якість життя. 

Мерехтіння виникає, коли безумовна любов виражена як наскрізна присутність, множинно “лоскоче” зсередени елементи вже проявленого світу, центруючи їх тим самим на сутнісному рівні і виявляючи їх справжню природу в зовнішньому. Ми називаємо цей стан польовою сексуальністю (оргазмічністю), хтось безумовною радістю життя. Тут живе справжня тантра. 

Мерехтливі проектності реалізуються множинністю форм проявлення, тому легко народжуються, легко взаємодіють, легко ходять поза світи і легко перезбираються в іншому місці. 

Мерехтливі спільнотності (хоча скоріше це взаємності) можуть проявлятися великою кількістю проектностей, котрі разом проводять наміри таких груп людей, причому окремі люди можуть бути в кількох таких взаємностях одночасно.

Мерехтливі організованості можуть виявлятися через велику кількість різних мерехтливих взаємностей, в тому числі і позалюдської сутності, проживаючи їх як цілісну квантову організмність на всіх рівнях.

Мерехтіння відрізняється від циклічного “блимання”, приблизно так само, як живий хаос від банального бардака або ясність невизначеності від сліпоти невігластва. 

Мерехтіння може створювати цілі конфігурації чорних лебедів і керувати ними в режимі імпровізації. 

Українство одним з перших пред’явило себе світові як мерехтлива організованість. Тому оцінювати процеси в Україні з точки зору лінейної логіки безперспективно, не тяніть сюди умовно успішні в минулому Ватикан, Швейцарію, або Сінгапур, спробуйте оцінити красоту гри квантового мерехтіння, відчуйте ніжність часопросторових коливань крізь конкретні форми, в тому числі і власне тіло. 

Утілеснення  безумовної любові прямо в соціальну матерію і оформлення її у відповідну квантову інфраструктуру, ось що відбувається зараз в Україні. Народ – це найближча і найбільш легка для розуміння звичайної людини мерехтлива організованість. 

А далі буде ще цікавіще, бо все тільки починається)))

трохи про це ми говорили ще в 2021 році – тут 

ФФФ проговорювали тему тут 

картина Оля Гайдамака – “Обрядовий хліб”

автор – Олександр ДУДКА-БУЛИГА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я