додому Соціум ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ. ФІЛЬМ ДЕМ’ЯНА КОЛОДІЯ

ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ. ФІЛЬМ ДЕМ’ЯНА КОЛОДІЯ

40

Документальний фільм Damian Kolodiy (побратив SPILNO.tv) про українську Революцію Гідності на Майдані та правдиву історію війни Росії проти України “Freedom Or Death-Воля або смерть” тепер вперше транслюється і доступний БЕЗКОШТОВНО англійською, українською та російською мовами!!!

Фільм висвітлює справжні витоки російського вторгнення в Україну, а не викривлене зображення, яке Путін нещодавно зробив у своєму пропагандистському інтерв’ю Такеру Карлсону.

“Воля або смерть!” був доступний на Amazon та iTunes з моменту прем’єри. Зараз, у зв’язку з повномасштабною війною, яку веде Росія проти України, і з нагоди 10-ї річниці загибелі людей на Майдані, Деміан хотів би, щоб фільм був доступним і безкоштовним для всіх, хто хотів би бути краще поінформованим про перебіг сьогоднішньої ситуації.

Росія продовжує виправдовувати своє військове вторгнення в Україну як відповідь на “фашистський/нацистський переворот” і помилково вважає, що все це було якимось чином зрежисовано США. Для широкої громадськості життєво важливо зрозуміти правду про революцію на Майдані і про те, що було поставлено на карту для пересічних українців, а також почути їхні мотивації, цілі та мрії їхніми власними словами та голосами”.

З нагоди перевидання, ось альтернативний дизайн обкладинки фільму, який Колодій не використовував під час першої презентації!

АНГЛІЙСЬКА версія

https://youtu.be/nYwOwSh_K9I?si=NTB4_J8p3t5_xeuM

УКРАЇНСЬКА версія

https://youtu.be/RGMGVV_5SbE?si=nCkGA6ykRSxJIRNC

А також версія російською мовою

https://youtu.be/R14UeSbSpZM?si=_kt6vcF83bSGwDuo

ВІТАЛІЙ КУЛИК, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства, політолог

Джерело тут

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я