додому Поточні новини У Держпідприємництві пропонують змінити процедуру досудового оскарження рішень податкових органів

У Держпідприємництві пропонують змінити процедуру досудового оскарження рішень податкових органів

108

4Київ. 31 жовтня 2013 (ПолітКом). У Держпідприємництві пропонують змінити процедуру досудового оскарження рішень податкових органів. Передбачається створити новий колегіальний орган, у якому підприємці шукатимуть захист.

Чинне законодавство передбачає можливість досудового оскарження рішень податкових органів шляхом звернення до контрольних органів вищого рівня. Останньою інстанцією досудового оскарження таких рішень є Міністерство доходів і зборів.

Як відзначають у Держпідприємництві, звертаючись зі скаргами на рішення відповідних органів, підприємці, як правило, отримують упереджений та необ’єктивний розгляд справ. Тому для того щоб удосконалити дану процедуру, у відомстві підготували проект змін до Податкового кодексу.

Пропонується утворити при Держпідприємництві Апеляційну раду з питань урегулювання податкових спорів та наділити її повноваженнями останньої інстанції досудового оскарження рішень    органів доходів і зборів. Склад ради формуватиметься з представників державних органів влади і громадських організацій.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я