додому Блоги РОСІЙСЬКУ КУЛЬТУРУ ПОТРІБНО СУДИТИ ЗА КРИМІНАЛІЗАЦІЮ ВОЛІ

РОСІЙСЬКУ КУЛЬТУРУ ПОТРІБНО СУДИТИ ЗА КРИМІНАЛІЗАЦІЮ ВОЛІ

137

Світ так влаштований, що зло завжди намагається розмити межі і подолати границі. Переконаний, що у цьому є ідея, як би це не парадоксально звучало. Ідея ясності розуму, фізичної та ментальної зібраності людини. Людина повинна перебувати у тонусі. Це потрібно для того, щоб не дати злу злитися з добром і стати не помітним. Якщо людина відмовляється знаходитися у тонусі, то до тями її приводить війна та трагедії.

Ідея війни і трагедій – візуалізувати зло, зірвати з нього маски. Для кращого демаскування зла потрібні телепні, невігласи, недоумки. Всі вони корисні у тому, щоб проявити зло якомога більшій кількості небажаючих його бачити. У липні 2014-го року роль телепнів і недоумків виконали гіркіни та російські військові, які з «Буку» збили пасажирський літак МН-17. У лютому 2022 року роль телепнів виконав колективний Єрмак, які так організували оборону Києва, що світ побачив зло у всій красі у Бучі, Ірпіні та Гостомелі. Щоб побачити зло потрібно за це заплатити ціну. Платити довелося нам, українцям.

Тільки є проблема. Дуже наївно сподіватися, що телепні можуть осягнути, описати і представити світу проявлене ЗЛО. Їх стало так багато, що вони мають свої міжнародні інститути, систему і покладаються на їх ефективність. Так уже 8 років Гаазький міжнародний кримінальний суд не може назвати хто є злочинцем у справі збиття малазійського боїнгу.

Аналогічні результати матимуть діяльність групи телепнів від міжнародних структур, які сьогодні працюють на північних околицях Києва та від української інтелектуальної спільноти. Дуже цікаво ними трактується рашизм. Виявляється термін «рашизм» виник у процесі яскраво вираженого почуття ненависті українського демократичного суспільства до авторитарно-тоталітарної Росії та підтримуючих режим росіян, які приймали рішення про неспровоковану війну проти України.

Розроблений професором Піддячим Миколою Івановичем термін «РАШИЗМ», що перекладений на англійську, французьку і німецьку мови, допоможе українцям та світовій спільноті глибше усвідомити небезпечність для цивілізації цього явища й об’єднатися з метою його знищення.

Україні треба припинити сподіватися на міжнародні структури, у тому числі на Гаагу, на європейський істеблішмент.

Нам потрібно провести аналог Нюрнеберзького процесу, але в Бучі, що абсолютно залежить від нас. Для цього потрібно висунути звинувачення не використовуючи –ізмів, які не сприймаються у ХХІ столітті. Потрібно назвати явище. Російську культуру потрібно судити за криміналізацію волі – коли прояв волі є кримінальним злочином, спротив насильству карається вбивством і зґвалтуванням, а право на проявлення волі дається виключно носіям кримінальної культури.

Європейський обиватель швидше відреагує на філософський концепт криміналізації волі, ніж на термін «рашизм», який зі старту відвертає формальністю та відгонить поверхневістю.

Якщо ми вчергове доручимо справу телепням – все повториться, тільки дужче..

Автор: Анатолій ЯКИМЕНКО

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я