додому ПОЛІТИКА Мін’юсті набере 46 найкращих на керівні посади теруправлінь

Мін’юсті набере 46 найкращих на керівні посади теруправлінь

126

Київ. 19 березня 2015 року (ПолітКом). Міністерство юстиції почало іспит для учасників конкурсу на зайняття вакантних посад керівників та заступників територіальних управлінь юстиції, – повідомляє прес-служба відомства

За словами заступника Міністра юстиції Гії Гецадзе, на 46 вакантних місць претендує 381 кандидат, який в чесній боротьбі змагатиметься за посади у системі Міністерства юстиції.

«Сьогодні історичний день для системи Мін′юсту – перші екзамени на посади вищих керівників в областях. Раніше такого ніколи не було. Ми всі знаємо, що раніше для призначення на ці посади треба було мати «кришу». Ми зламали цю систему. Зараз кандидатам необхідно мати 3 інші «криші» – освіту, професіоналізм і порядність», – зазначив заступник Міністра юстиції.

За його словами, умови конкурсу були максимально спрощені, тож взяти участь у змаганні за вакантні посади могли всі бажаючі.

«Ми прибрали обмеження, які були раніше і вимагали від учасників 7 років роботи в системі юстиції. Ми допустили до конкурсу усіх, хто має вищу юридичну освіту та стаж роботи в юридичній галузі 5 років. Для того, щоб взяти участь у конкурсі, треба було подати письмову або електронну заявку», – наголосив ГіяГецадзе.

Він також поінформував присутніх, що у ході іспиту будуть перевірені знання, професійні навички і мотивація кандидатів. Після цього претенденти, які наберуть у ході іспиту понад 50% можливих балів, будуть допущені до співбесіди з учасниками конкурсної комісії.

Керівник департаменту кадрової роботи та державної служби Міністерства юстиції Сергій Грибань у свою чергу зауважив, що заявки претендентів опрацьовувались впродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу.

«Серед претендентів заявки подавали як працівники системи юстиції, так і нові люди. Старих кадрів близько 10%. Усі інші – це нові люди з юридичної спільноти: адвокати, арбітражні керуючі», – зазначав керівник департаменту кадрів.

За його словами, письмовий іспит містить 5 питань. Перші три включені до білетів за вимогоюНацдержслужби. Вони покликані перевірити претендентів на знання Конституції, Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Закону України «Про державну службу». 2 останні питання – перевірка професійних знань.

«Якщо людина приходить з державної служби, то вона майже одразу після оголошення результатів конкурсу зможе зайняти свою посаду. Всі інші мають пройти спеціальну перевірку для осіб, які претендують на зайняття посад на держслужбі. Це в середньому займає 2-3 тижні. Також по кожній особі буде проведенолюстраційну перевірку. Лише після цього переможці зможуть приступити до виконання обов’язків», – резюмував Сергій Грибань.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я