додому Блоги ІНША ДУМКА

ІНША ДУМКА

182

Мені інколи здається, що більшості людей не знайома формула “я розумію твою думку і поважаю, але все одно відчуваю інакше”. Ніби якщо в людей розходиться думка з якогось політичного, соціального або етичного питання – це привід відразу конфліктувати, відмежовуватись і вважати один одного тупим і недалеким.

А ще мабуть страхи, що в моєму колі, оточенні – всі мають бачити як я, бути монолітні в своїх поглядах з усіх можливих питань. Бо інакше все кінець.

У нас ідуть розколи в спільнотах. Здається цей страх інакомислення наповнює і захоплює особливо тих, хто допомагав та дарував свою любов. І мав при цьому якісь приховані очікування.

А тепер, коли люди відновились від війни та переїздів і почали формувати свої думки, позиції, свій голос. Стаються конфлікти і розчарування. І ніяка ненасильницька комунікація не рятує від надмірних очікувань і мабуть великих планів на ріст великих спільнот.

Та як вони могли з нами не погодитись! Від нас відколотись… як могли створити власний проект, а ви їх підтримуєте та як ви могли.

Та вони ж не справляться. Та ви що за розкол наших спільнот виходить…

Пройде, сподіваюсь і це пройде. Прийде прийняття і взаємовизнання. Ми різні, зі своїми поглядами, переконаннями і ідеями власних проектів.

Синхронізація цих поглядів і точок зору – це про дорослість, якої нам поки бракує.

Але ж доростемо, обов’язково доростемо.

Сказати: «Я тебе повністю приймаю. Таким як ти є. Я хочу бути з тобою! Разом. На цій Землі.»

Фраза з курсу побудови спільнот, курсу який ми знову плануємо вже на весну.

*кожному тут

Автор: Маским Залевський

Джерело тут

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я