додому ПОЛІТИКА ТОМ КУПЕР. ВІЙНА В УКРАЇНІ 16-17 ЛИПНЯ 2022

ТОМ КУПЕР. ВІЙНА В УКРАЇНІ 16-17 ЛИПНЯ 2022

425

Привіт усім! 

Напишу коротко і тезово (і «незаплановано») про найновіші події на Донбасі, щоб не втрачати з поля зору загальної картини.

Хай би там що гордо заявляли путіністи в своїх соцмережах минулі 4-5 днів, виявляється, що росіяни, а саме: 3-4 бригади «лнр», 1 «днр», 1 чи 2 БТГр 18-тої кулеметно-артилерійської дивізії (привезеної аж із Сахаліну; ця дивізія складається з 46-го і 49-го кулеметних артилерійських полків) і щонайменше 2 БТГр «вагнерівців», — не змогли анітрохи просунутися вперед у районі Слов’янська-Сіверська-Бахмута, і це після тижня безперервних атак. 

Від півночі до півдня: 

– українці розбили російську БТГр у Курульці, і тепер 93-тя механізована бригада (хто ще?) просуваються в напрямку Дібровного;

– Білогорівка (а отже, і Григорівка) залишається під контролем українців;

– Верхньокам’янське залишається під контролем українців (насправді бої пересунулися на східні околиці населеного пункту, у напрямку Золотого і Верхньокам’янського НПЗ);

– не тільки Івано-Дар’ївка, а й навіть Спірне тепер перебувають під контролем українців.

…і на додачу українці попідривали всі мости в районі Куп’янська. Тут тепер (уже 2-3 дні) не може проїхати нічого — ні поїзди, ні вантажівки з боєприпасами. 

Не дивно, що росіяни тепер розповідають, ніби вони «завершили створення умов для оточення» Сіверська, але потім вирішили «не штурмувати» місто, а натомість «знову взяти українську армію в котел». 

…та що це я: то ж просто черговий «акт доброї волі» з боку путіна, або «операційна пауза»… 

Думаю, саме тому росіяни переводять частини 1-шої гвардійської танкової армії з-під Слов’янська до Сіверська (а конкретніше: одну БТГр 90-тої танкової, що має на озброєнні кілька бойових машин підтримки танків «Термінатор»).

І насамкінець. До уваги всіх дипломованих онлайн-психоаналітиків, випускників Інтернетського гугл-університету: ви викинули на вітер свої гроші за навчання. Хай би якими «обґрунтованими» ви називали свої «читацькі відгуки», я вважатиму всі ваші дописи з психоаналізом своєї особи, розбором, кого і що я «ненавиджу» і як мислю, — спамом.

Я пишу свої реакції на події війни — і писатиму надалі.

Хай там що.

Переклад: Антоніна Ящук

Редакція: Ростислав Семків

Оригінал тут

Джерело тут

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я