додому ПОЛІТИКА Промова Порошенка перед Меркель і Олландом

Промова Порошенка перед Меркель і Олландом

240

Київ. 05 лютого 2015 року (Spilno.TV). Це переклад Півторака Олексія промови Петра Порошенка на публічній частині зустрічі українського Президента з французьким Франсуа Олландом і німецькою канцлеркою Ангелою Меркель. Оригінал можна знайти на youtube з 18.30 по 22 хвилину трансляції Адміністрацією Президента України.

Отже, дорога канцлерко, дорогий Президенте! Для мене велике задоволення вітати вас у Києві. Я хочу вам подякувати за сильне долучення до мирного процесу в Україні, деескалації, великих заходів, яких ви вже вжили щоб зберегти мир і стабільність. Я пам’ятаю що навіть перед тим як я став Президентом. Наша Перша зустріч була в Нормандії й … (нерозбірливий звук)… і в той день ми мали дуже багато надій. Відразу після інавгурації я розробив мирний план. На цьому мирному плані базувався Мінський меморандум, документ миру, безпеки і деескалації, який був підписаний. Знову, після нашої зустрічі на  саміті НАТО, я думаю, це могло б бути, це було, я не можу сказати сюрпризом, але дуже ефективним кроком щоб зберегти мир і стабільність.

Мінський план дуже простий:

–          негайне припинення обстрілів;

–          звільнення заручників;

–          закриття міжнародно визнаного кордону;

–          відведення всіх закордонних військ з української території;

–          запуск процесу політичного врегулювання;

–          місцеві вибори за українським законодавством, які були б на території Донецька і Луганська дуже серйозними кроками для розвитку регіону;

–          створення вільної економічної зони;

–          перегляд соціальних пільг, які були б дуже важливими для гуманітарного аспекту (?).

І я хочу подякувати вам що це широко, всесвітньо визнаний документ, який базується на нашому мирному врегулюванні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я