додому Економіка Повна інтеграція… Насправді Янукович та Путін уклали угоду, яка стосується дуже багатьох...

Повна інтеграція… Насправді Янукович та Путін уклали угоду, яка стосується дуже багатьох сфер.

96
facebook.com
facebook.com

Повна інтеграція…
Аналітики та політики обговорюють лише 15 млрд дол. та знижку на газ.
Насправді Янукович та Путін уклали угоду, яка стосується дуже багатьох сфер.

Тут і ” зближення технічних регламентів України і Митного союзу” і “включення російського рубля до 1-ї групи Класифікатора іноземних валют та банківських металів Національного банку України”, і “взаємодія на рівні правоохоронних органів і спецслужб двох країн”(під виглядом співпраці до Олімпіади в Сочі), і літакобудування, і Севастополь, і освіта і т.п. Фактично, формально без входження в Митний Союз узгоджено максимальну співпрацю. Виявляється можна не на 900 сторінках (як з Євросоюзом), а на одній розписати всю інтеграцію. І , виявляється, що не підвищення ціни на газ(чим нинішня влада докоряла Тимошенко), а зниження ціни на газ може стати приводом для більшої залежності України від Росії.
А Путін дочекався повного колапсу української економіки під урядуванням Партії регіонів і виніс “пропозиції, від яких не можна відмовитися”, тобто умови підкорення України Росії. Мотивуючим фактором, щоправда, стала для Путіна його страх перед Майданом, вірніше побоювання, що приклад українського Майдану стане “заразним” і для Росії. В протилежному випадку (якби Євромайдану не було) умови здачі України були б ще тяжчими…

“1. Вжити заходів, що сприяють зростанню обсягів двосторонньої торгівлі та інвестицій в 2014 році у тому числі шляхом усунення технічних бар’єрів у взаємній торгівлі на основі угоди про усунення технічних бар’єрів у взаємній торгівлі держав учасниць СНД, які не є членами Митного союзу, а також домовленостей, визначених Планом дій з врегулювання торговельних обмежень у двосторонній торгівлі між Україною і Російською Федерацією на 2013-2014 роки.

2. Сторони сприятимуть подальшій лібералізації торговельних режимів в рамках СНД у розвиток положень Договору про зону вільної торгівлі.

Сторони погодилися продовжити розвиток коопераційних зв’язків, а також утримуватися від односторонніх дій, пов’язаних з реалізацією політики імпортозаміщення, які можуть завдати економічної шкоди одна одній.

3. Активізувати роботу з реалізації схвалених спільних інфраструктурних та промислових проектів, а також ініціатив, представлених у відповідних Дорожніх картах, включаючи створення спільних підприємств і об’єднань у пріоритетних сферах економіки, у першу чергу – в авіабудуванні, двигунобудуванні, атомній енергетиці, космічній галузі, суднобудуванні, в транспортній сфері.

4. Урядам Сторін забезпечити розробку і підписання в стислі терміни Меморандуму про сприяння Російської Федерації щодо зближення технічних регламентів України і Митного союзу.

5. Урядам Сторін підготувати пропозиції зі взаємодії української сторони з Євразійським банком розвитку, антикризовим фондом ЄврАзЕС і Міждержавним банком СНД.

6. Опрацювати питання про включення державної корпорації „Банк розвитку і зовнішньоекономічної діяльності” (Зовнішекономбанк) до переліку організацій, кредитні угоди з якими підписуються за процедурами, визначеними для міжнародних фінансових організацій.

7. Виконати п.12 «Дорожньої карти» з врегулювання питань в інвестиційному, фінансовому та галузевому співробітництві Російської Федерації та України від 15 жовтня 2013 року (м. Калуга, РФ) про включення російського рубля до 1-ї групи Класифікатора іноземних валют та банківських металів Національного банку України.

8. Активізувати розробку і впровадження нових принципів і механізмів взаємовигідного співробітництва в газовій галузі.

9. Продовжити реалізацію заходів з організації в Україні виробництва ядерного палива для реакторів ВВЕР-1000 за російськими технологіями.

10. Підготувати пропозиції з організації фінансування проекту спорудження енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС.

11. Продовжити в 2014 році роботи з розробки та реалізації програм двостороннього співробітництва в галузі машинобудування, хімічної промисловості, суднобудуванні, гірничо-металургійному комплексі, із залученням галузевих асоціацій.

12. Забезпечити завершення спільних державних випробувань літака Ан-70 до кінця першого кварталу і за їх підсумками прийняти рішення про спільне серійне виробництво.

13. ДП «Антонов» і Об’єднаній авіабудівній корпорації активізувати роботу з вирішення питання створення спільного підприємства для управління програмою відновлення серійного виробництва літаків сімейства Ан-124 з двигунами Д-18Т.

14. Продовжити роботу зі створення єдиного навігаційно-часового простору України та Російської Федерації на базі системи ГЛОНАСС, щодо забезпечення подальшої реалізації проектів «Наземний старт», «Морський старт» та програми «Дніпро».

15. Продовжити реалізацію ініціативи зі створення Причорноморського зернового Комітету.

16. Вжити заходів з підготовки та проведення у 2014 році III Українсько-Російського міжрегіонального економічного форуму за участю глав держав (м.Нижній Новгород).

17. Забезпечити реалізацію «Дорожньої карти з інвестиційної, фінансової і галузевої співпраці».

18. Приділити пріоритетну увагу розвитку українсько-російського військово-технічного співробітництва, кооперації підприємств оборонних галузей промисловості, створенню спільних підприємств у військово-технічній сфері з урахуванням чинного законодавства України і Російської Федерації.

19. Вжити заходів для підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про реалізацію Програми військово-технічного співробітництва між Україною і Російською Федерацією на 2013-2017 роки.

20. Внести на розгляд урядів до кінця першого кварталу 2014 року узгоджені пропозиції про збільшення участі Російської Федерації в розвитку соціально – економічної сфери м.Севастополь та інших населених пунктів – місць дислокації військових формувань Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.

21. Прискорити роботу з інвентаризації земельних ділянок та розташованих на них об’єктів нерухомості, які використовуються Чорноморським флотом Російської Федерації на території України, і з врегулювання питання про здійснення капітального ремонту будівель і споруд, що орендуються Російською Федерацією в інтересах російського Чорноморського флоту.

22. Завершити підготовку до підписання проектів міжурядових угод: про узгодження пересувань, пов’язаних з діяльністю військових формувань Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, поза місцями їх дислокації; про порядок перетину державного кордону України військовими кораблями, суднами забезпечення, літальними апаратами, військовослужбовцями Чорноморського флоту Російської Федерації; з питань реєстрації за місцем проживання (перебування) військовослужбовців і цивільних осіб Чорноморського флоту Російської Федерації, членів їхніх сімей в міграційних органах України.

Активізувати роботу з узгодження інших проектів угод з питань функціонування Чорноморського флоту Російської Федерації та його перебування на території України.

23. Врегулювати питання оподаткування структурних підрозділів Чорноморського флоту Російської Федерації та митного оформлення матеріально-технічних засобів, що ввозяться в інтересах флоту на територію України всіма видами транспорту, з дотриманням прикордонного, митного та інших видів державного контролю при перетині українсько-російського кордону відповідно до чинного законодавства України, а також з урахуванням статусу Чорноморського флоту Російської Федерації, що базується на території України.

24. Приступити до переговорів з підготовки двосторонньої угоди про заміну озброєнь і військової техніки Чорноморського флоту Російської Федерації, що базується на території України.

25. Продовжити здійснення спільних заходів щодо скорочення часу перевірки документів громадян України та Російської Федерації в автомобільних та залізничних пунктах пропуску та місцях перетину українсько-російського державного кордону.

26. Провести роботу з впровадження спільного контролю пасажирів з метою оптимізації та вдосконалення роботи міжнародного пункту пропуску для автопасажирського поромного сполучення «Крим-Кавказ».

27. Приділити пріоритетну увагу питанням міграційної політики.

28. Розробити механізми взаємодії на рівні правоохоронних органів і спецслужб двох країн у контексті підготовки та проведення Зимових Олімпійських ігор 2014 року в м.Сочі.

29. Приділити пріоритетну увагу реалізації Плану українсько-російських заходів щодо спільного святкування 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка в 2014 році.

30. Опрацювати пропозиції щодо практичної реалізації домовленостей Міністерства освіти і науки Російської Федерації, Міністерства освіти і науки України та ПАТ «Промінвестбанк» про заходи щодо розвитку та поглиблення співробітництва у сфері загальної середньої освіти – в частині заходів щодо підтримки вивчення і викладання української мови і літератури в загальноосвітніх установах Росії.”

Олесь Доній  facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я