Домой Политика Севастополь відмовляється брати участь у виборах, оголошених новою владою

Севастополь відмовляється брати участь у виборах, оголошених новою владою

171
inkerman.org
inkerman.org
inkerman.org

Севастопольська влада відмовляється брати участь у виборах президента України в травні. Про це заявив голова координаційної ради з організації Севастопольського міськуправління із забезпечення життєдіяльності міста Олексій Чалий 5 березня на зустрічі з ветеранським активом, повідомляє севастопольський новинний портал ForPost.

На запитання про вибори президента України й референдум про статус Криму Чалий заявив, що “Севастополь у виборах, нав’язаних нелегітимною владою, брати участь відмовляється”.

Говорячи про соціальні програми “Ветеран” і “Сприяння”, Чалий зазначив, що зараз Севастополь “намагається зберегти всі економічні взаємини з Києвом – місто як і раніше платить податки й очікує такого ж ставлення від столиці”.

“Якщо ж надходження коштів із держбюджету порушиться, будуть задіяні гроші “стабілізаційного фонду”, який наповнюється завдяки пожертвам співвітчизників не тільки з Росії, але й з усього світу”, – сказав він.

-ads-

Одне з питань стосувався також гарантій військовослужбовців, які відмовляться присягати “на вірність народу Криму”. Чалий заявив, що докладе всіх зусиль для того, щоб не було ніякого їх “переслідування й обмеження у правах”.

Відповідно до статті 157 розділу V Кримінального кодексу України, перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права, як і права брати участь у референдумі, карається: штрафом від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 2 років, або позбавленням волі на той же термін із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю 1-3 роки.

Ті самі діяння, поєднані з застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна чи відповідних погроз, караються обмеженням волі на строк до 3 років або позбавленням волі на той же термін з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю 1-3 роки.

Українська правда

Предыдущая статьяРосія залучає додаткову військову техніку та використовує нові тактики.
Следующая статьяСтала известна повестка дня внеочередного съезда судей

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь