додому ПОЛІТИКА Севастополь відмовляється брати участь у виборах, оголошених новою владою

Севастополь відмовляється брати участь у виборах, оголошених новою владою

174
inkerman.org
inkerman.org

Севастопольська влада відмовляється брати участь у виборах президента України в травні. Про це заявив голова координаційної ради з організації Севастопольського міськуправління із забезпечення життєдіяльності міста Олексій Чалий 5 березня на зустрічі з ветеранським активом, повідомляє севастопольський новинний портал ForPost.

На запитання про вибори президента України й референдум про статус Криму Чалий заявив, що “Севастополь у виборах, нав’язаних нелегітимною владою, брати участь відмовляється”.

Говорячи про соціальні програми “Ветеран” і “Сприяння”, Чалий зазначив, що зараз Севастополь “намагається зберегти всі економічні взаємини з Києвом – місто як і раніше платить податки й очікує такого ж ставлення від столиці”.

“Якщо ж надходження коштів із держбюджету порушиться, будуть задіяні гроші “стабілізаційного фонду”, який наповнюється завдяки пожертвам співвітчизників не тільки з Росії, але й з усього світу”, – сказав він.

Одне з питань стосувався також гарантій військовослужбовців, які відмовляться присягати “на вірність народу Криму”. Чалий заявив, що докладе всіх зусиль для того, щоб не було ніякого їх “переслідування й обмеження у правах”.

Відповідно до статті 157 розділу V Кримінального кодексу України, перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права, як і права брати участь у референдумі, карається: штрафом від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 2 років, або позбавленням волі на той же термін із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю 1-3 роки.

Ті самі діяння, поєднані з застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна чи відповідних погроз, караються обмеженням волі на строк до 3 років або позбавленням волі на той же термін з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю 1-3 роки.

Українська правда

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я