додому Соціум Гав-гав-гав! Звірі злякалися, з рукавички вискочили та й розбіглися — небайдужі почистили...

Гав-гав-гав! Звірі злякалися, з рукавички вискочили та й розбіглися — небайдужі почистили ДП «Дія» від людей випадкових

178

Все, сталося — півроку зусиль Правової інформатики з розслідування бюджетних правопорушень і зловживань в Міністерстві цифрової трансформації та підпорядкованому їй ДП «Дія», а також півсотні опублікованих статей на цю тему дали свій результат.

Не очікуючи оприлюднення звіту Державної аудиторської служби з результатами позапланової перевірки діяльності «Дії» (див. Депутатське звернення — велике прохання Михайла Крячка), з цього державного підприємства звільнилися (написавши заяви) перший заступник генерального директора Віталій Легкий, заступник генерального директора з адміністративної роботи та правових питань Олексій Парикожка, а також ще з десяток тих, кого вони понаводили (уповноважений з антикорупційної діяльності, начальниця служби документального забезпечення, помічники та секретарки).

Місяць тому ці двоє, а також Юрій Козлов (заступник генерального директора з технічних питань) в офісі «Дії» у Парковому здійснили напад на відомого журналіста Азада Сафарова (див. АМБАЛИ З ПАРКОВОГО — в ДП «Дія» напали на журналіста, вирішили нагадати йому часи Януковича), який завітав до них у гості щоб розібратися, чому у «Дії» погано працює технічна підтримка.

Ця історія отримала значний розголос у ЗМІ та стала «остаточним прощавай» для невігласів.

Трохи раніше, з цього підприємства терміново звільнилася (не поздававши звіти за минулий 2020-й) також і Віра Татаренко — ще одна заступниця генерального директора по фінансовим питанням — головний бухгалтер (див. Перші ластівки з «Дії» — топ-персонал залишає «Титанік»).

Як виявилося, Віталій Легкий (майже рік пропрацював на посаді в.о. генерального директора) мав неабиякі управлінські здібності і таланти: сам себе собі призначив у заступники (див. Я вовком би вигриз бюрократизм: сам собі себе ж призначив — цифрові пригоди Віталія Легкого), а погодження на призначення інших заступників генерального директора ДП «Дія» у Мінцифрі не можуть знайти й по сьогоднішній день.

І це стосується не тільки цих документів — кудись безслідно щезли з Мінцифри затверджені цим міністерством штатні розписи ДП «Дія» на 2020 та 2021 роки.

А сама «Дія» майже весь 2020-й пропрацювала без стратегічного і фінансового планів (див. ДП «ДіЯ» — все з’їли «пацюки») та жодного фінансового звіту.

Цілий рік Віталій Легкий старанно виконував обов’язки класичного «фунта»: ставив підписи на паперах, які підсовували йому Наталія Чаленко та Юлія Мартинова — смотрящі від Михайла Федорова за цим підприємством (вихідці з газової мафії Фірташа, див. «Собаки Павлова» — злочинне угрупування тестує МінцифруМихайло Федоров і пустота — як вижити в картонній коробці).

Легкий набрався негативу (див. Тук-тук! Хто там? Це ми — «дієві»!!!Додатки «ДіЯ» — віце-прем’єр маніпулює цифроюПодарунок під йолку — «дієві» зривають кушДІЄВІ — гроші на вітерЯрд на «Дію»), і його терміново злили заради свого ж спасіння.

Черговим шукачем щастя на посаді в.о. директора «Діі» став Дмитро Петрущенко, який до цього обіймав посаду генерального директора в іншому ДП Мінцифри — «Держінформресурс» (див. Ех раз та ще раз — в ДП «Дія» черговий в.о. втретє).

Перебування «фунтів» на керівних посадах в ДП «Дія» добре оплачується (під 100 тис. грн. на місяць + допомога) — декларації звільнених за 2020-й рік: Віталія ЛегкогоОлексія Парикожки, Віри ТатаренкоОлександра Радченко та Олени Тимчик.

З нетерпінням очікуємо публікацію звіту позапланової перевірки ДП «Дія» на офіційному веб-сайті Держаудитслужби.

Далі буде…

Автор: Сергій АНТОНЕНКО

Джерело: Legal Informatics

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я