додому Поточні новини З 1 червня змінено порядок реєстрації місця проживання громадян

З 1 червня змінено порядок реєстрації місця проживання громадян

103

3Відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України №1077 від 22 листопада 2012 року “Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні” функції з реєстрації місця проживання громадян передані Державній міграційній службі України.

Тому з 1 червня 2013 року послуги з реєстрації громадян надають не паспортисти житлово-експлуатаційних контор міста Хмельницького, а працівники Державної міграційної служби України. Проте, для зручності хмельничан ці послуги й надалі надаватимуться в приміщеннях житлово-експлуатаційних контор міста за звичним для мешканців графіком. З такою ініціативою виступила міська влада, яка виділила для працівників міграційної служби приміщення у ЖЕКах.

У зв’язку із змінами у Порядку реєстрації місця проживання громадян та змінами у Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. №869, послуги з паспортизації громадян не включені до переліку при розробці нових тарифів на утримання будинків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я