додому Поточні новини Юрій ЛУЦЕНКО: Ні Кличко, ні Яценюк, ні Тягнибок не мають президентської команди

Юрій ЛУЦЕНКО: Ні Кличко, ні Яценюк, ні Тягнибок не мають президентської команди

64

5Подія. 16 вересня 2013 (“Вікна”). Виступаючи в Івано-Франківську, Юрій Луценко акцентував про “блок нашої роботи, найважчий, найнеприємніший, але — і найважливіший”.

Цей блок роботи зводиться до роботи з нинішніми трьома опозиційними кандидатами з тим, щоб був один кандидат, акцентував на засіданні дискусійного клубу “ProПозиція” Юрій Луценко.

— Ця тема контраверсійна. Дехто доводить, що в першому турі єдиний кандидат не потрібен, а там кандидати вже об’єднаються перед вирішальним боєм, — вважає екс-міністр внутрішніх справ. — І хоч Юлія Володимирівна знову написала листа і наполягає на тому, що єдиний кандидат не потрібен, я маю іншу думку. В інший спосіб перемогти монолітну й ще більш потужну владу, ніж у 2004 році, нам не вдасться.

У мене немає монополії на істину, я можу помилятися, але ніколи собі не пробачу, коли буду мовчати, каже Юрій Луценко. На його думку, якщо вже й не визначити єдиного кандидата, то нам треба максимально зменшити кількість кандидатів у президенти.

Але і єдиний кандидат — недостатня умова для перемоги (приклад Ющенка — тому підтвердження). Мусимо спитати: покажіть нам план першого року президентства і команду виконавців. Про наявність команди ми маємо спитати в політиків ще на старті, переконує лідер ініціативи “Третя українська республіка”.

— Я зустрічаюся з Кличком, Яценюком, Тягнибоком, переписуюся з Тимошенко, — зазначив Юрій Луценко. — Кожен з них мені симпатичний і перемога кожного з них буде моєю особистою перемогою. Чи не всі мені кажуть: ти маєш підтримати, стати агітатором. Я й сам розумію, що я маю робити. Проте у кожного запитую: скажи, хто твій прем’єр, прокурор, міністри? Через ці відповіді можна зрозуміти, що робитиметься та й загальна ступінь готовності до змін. Скажу чесно: ніхто сьогодні не дає відповіді на такі запитання.

Як повідомляли ”Вікна”, перебуваючи в Івано-Франківську, політик переконував: наступного дня після виборів-2015 влада позбавить опозицію інтернету та соцмереж.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я