Домой Текущие новости Юрій ЛУЦЕНКО: Ні Кличко, ні Яценюк, ні Тягнибок не мають президентської команди

Юрій ЛУЦЕНКО: Ні Кличко, ні Яценюк, ні Тягнибок не мають президентської команди

64

5Подія. 16 вересня 2013 («Вікна»). Виступаючи в Івано-Франківську, Юрій Луценко акцентував про «блок нашої роботи, найважчий, найнеприємніший, але — і найважливіший».

Цей блок роботи зводиться до роботи з нинішніми трьома опозиційними кандидатами з тим, щоб був один кандидат, акцентував на засіданні дискусійного клубу “ProПозиція” Юрій Луценко.

— Ця тема контраверсійна. Дехто доводить, що в першому турі єдиний кандидат не потрібен, а там кандидати вже об’єднаються перед вирішальним боєм, — вважає екс-міністр внутрішніх справ. — І хоч Юлія Володимирівна знову написала листа і наполягає на тому, що єдиний кандидат не потрібен, я маю іншу думку. В інший спосіб перемогти монолітну й ще більш потужну владу, ніж у 2004 році, нам не вдасться.

У мене немає монополії на істину, я можу помилятися, але ніколи собі не пробачу, коли буду мовчати, каже Юрій Луценко. На його думку, якщо вже й не визначити єдиного кандидата, то нам треба максимально зменшити кількість кандидатів у президенти.

-ads-

Але і єдиний кандидат — недостатня умова для перемоги (приклад Ющенка — тому підтвердження). Мусимо спитати: покажіть нам план першого року президентства і команду виконавців. Про наявність команди ми маємо спитати в політиків ще на старті, переконує лідер ініціативи “Третя українська республіка”.

— Я зустрічаюся з Кличком, Яценюком, Тягнибоком, переписуюся з Тимошенко, — зазначив Юрій Луценко. — Кожен з них мені симпатичний і перемога кожного з них буде моєю особистою перемогою. Чи не всі мені кажуть: ти маєш підтримати, стати агітатором. Я й сам розумію, що я маю робити. Проте у кожного запитую: скажи, хто твій прем’єр, прокурор, міністри? Через ці відповіді можна зрозуміти, що робитиметься та й загальна ступінь готовності до змін. Скажу чесно: ніхто сьогодні не дає відповіді на такі запитання.

Як повідомляли ”Вікна”, перебуваючи в Івано-Франківську, політик переконував: наступного дня після виборів-2015 влада позбавить опозицію інтернету та соцмереж.

Предыдущая статьяПавел КОВАЛЬ: Росія буде драматизувати ситуацію аж до підписання Угоди про асоціацію
Следующая статьяНаступником Джемілєва на посту голови меджлісу може стати Рефат Чубаров

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь