додому Поточні новини Наступником Джемілєва на посту голови меджлісу може стати Рефат Чубаров

Наступником Джемілєва на посту голови меджлісу може стати Рефат Чубаров

113

6Ситуація. 16 вересня 2013 (Новый регион). На майбутній 26-27 жовтня сесії курултаю питання з відставкою беззмінного глави меджлісу, депутата Верховної Ради Мустафи Джемілєва буде вирішено. Про це в ефірі кримськотатарського телеканалу ATR заявив перший заступник голови меджлісу, депутат Верховної Ради АР Крим Рефат Чубаров.

“Я переконаний, що зміна голови відбудеться. Мустафа Джемілєв в цей раз обов’язково наполягатиме на своєму. У ті минулі сесії курултаю, з різних причин, ми не дали це зробити. Я думаю, що навіть ті люди, які сьогодні звертаються до нього з проханням залишитися на цій посаді, вони розуміють, що на це вже не піде сам Мустафа Джемілєв “, – прогнозує політик.

Підтвердженням його слів і вже розгорнутої боротьби у меджлісі стала відсутність у студії одного з трьох названих Джемілєвим наступників – кримського депутата Ремзі Ільясова. Тим часом третій вірогідний кандидат на посаду, Ахтем Чийгоз, заявив, що відводить свою кандидатуру, розглядаючи в якості нового кримсько-татарського лідера Рефата Чубарова.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я