додому Поточні новини Павел КОВАЛЬ: Росія буде драматизувати ситуацію аж до підписання Угоди про асоціацію

Павел КОВАЛЬ: Росія буде драматизувати ситуацію аж до підписання Угоди про асоціацію

109

4Ситуація. 16 вересня 2013 (iPress.ua). Глава делегації Європейського парламенту у зв’язках з Україною Павло Коваль вважає, що Угоду про асоціацію України із Євросоюзом треба обов’язково підписати, незважаючи ні на те, що екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко перебуває у в’язниці, ні на нервозність Росії, яка почала економічний пресинг української економіки. Про це в бліц-інтерв’ю після презентації своєї книжки “Між Майданом і Смоленськом” у рамках Форуму видавців у Львові iPress.ua розповів Павел Коваль.

– Я б не сказав, що ЄС змінив свою позицію щодо Юлії Тимошенко. Коли слухав учора дебати у Європарламенті, було зрозуміло, що депутати пам’ятають про цю справу. Натомість, треба собі усвідомити, що не підписання Угоди, відкладення її у часі невідомо наскільки не допоможе Юлії Тимошенко. Їй може допомогти підписання Угоди.

– Треба витримати нервовість Росії, а найкраще її проігнорувати і підписати Угоду. А Росія є дуже прагматичною і великою країною і вибудує собі стосунки з Україною і ЄС, відштовхуючись від тих умов, які будуть на той момент. Росіяни дуже добре розуміють це. І про це розуміння свідчить заява одного з керівників Митного союзу, який заявив, що навіть якщо Україна підпише Угоду про асоціацію, то Митний союз продовжуватиме підтримувати торговельні контакти з Україною. Росія буде драматизувати ситуацію до моменту підписання Угоди. Після моменту підписання це трохи зміниться.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я