додому Поточні новини Єжи БУЗЕК: Ми підпишемо Угоду про асоціацію з країною, яка відкрита для...

Єжи БУЗЕК: Ми підпишемо Угоду про асоціацію з країною, яка відкрита для співпраці з ЄС

136

Jerzy Buzek neuer Pr?sident des EU-ParlamentsЄжи БУЗЕК, євродепутат від Польщі, політичної групи “Європейська народна партія” повідомив, що вони підпишуть Угоду про асоціацію з країною, яка відкрита для співпраці з ЄС. Про це повідомляє Geostrategy, передає УНН.

“Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.

Проте ми побоюємося деяких кроків з українського боку, які можуть позбавити нас можливості підписати цю Угоду. Сподіваюся, що незабаром юристи дадуть відповідь на запитання, чи можливе створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі України з ЄС та її одночасна співпраця з Митним союзом.

Можливо, намір поглибити таку співпрацю – лише декларації з боку Києва, мені складно про це говорити. Але існує ймовірність того, що ці два вектори зовнішньої політики України виявляться несумісними.

Це складна ситуація передусім для України, а не для нас. Тому що наша позиція – зрозуміла і прозора: ми підпишемо Угоду про асоціацію з країною, яка відкрита для співпраці з ЄС. Для нас тут немає проблем. Але можуть виникнути проблеми в України, якщо вона вирішить інтенсифікувати контакти в рамках Митного союзу”, – повідомив євродепутат.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я