додому Поточні новини Мін‘юст виніс на громадське обговорення проект змін щодо вдосконалення виборчого законодавства

Мін‘юст виніс на громадське обговорення проект змін щодо вдосконалення виборчого законодавства

192

Міністерство юстиції виставило для громадського обговорення проект змін щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів, – повідомляє сайт „Громадянський простір”.

Проект було доопрацьовано за результатами першого громадського обговорення, яке відбулося у квітні-травні поточного року, а також відповідно до висновку Венеціанської комісії та ОБСЄ/БДІПЛ, наданого до указаного проекту та схваленого Венеціанською комісією 14 червня 2013 року.

Передбачається, що прийняття відповідного Закону дозволить подолати зафіксовані недоліки у проведенні парламентських виборів в Україні 28 жовтня 2012 року та вдосконалити законодавство про вибори народних депутатів України з урахуванням висновків та рекомендацій Місії зі спостереження за виборами народних депутатів України 28 жовтня 2012 року ОБСЄ/БДІПЛ та інших місій офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій.

Крім того, проект було розроблено на виконання першочергових заходів щодо інтеграції України до Європейського Союзу на 2013 рік.

Із запропонованими змінами щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів можна ознайомитися на сайті Мін‘юсту (рубрика «Обговорюємо законопроекти»).

Для зручності користування зміни подано у вигляді порівняльної таблиці.

1 коментар

  1. Цікаво…
    Але що я відразу хочу сказати (майже ВГАДАТИ) – хоча я ще нічого не читав у тому проекті, але, скорш за все, в ньому є багато чого всякого й різного, але НЕМАЄ й близько нічого такого, що встановлювало б більш жорсткі вимоги до кандидатів на виборні посади. Наприклад, знання історії України (бажано б з відеозаписом іспиту) в об’ємі загальноосвітньої школи, знання державної мови, докази відсутності бізнесу на протязі хоча б року до виборів, й т.ін. Вгадав я, чи не вгадав?

    ЗИ. Хтось не розуміє, чому Україна котиться вниз (й народ теж, до речі). А відповідь проста – доки керуватимуть нами ті, хто є НАЙГІРШИМИ серед усіх нас, доти так воно й буде, бо ТАКІ люди, навіть якщо й схочуть, то повести Україну й суспільство в ІНШИЙ бік НЕ зможуть. Чому? А тому, що “ІНШИЙ бік” ДЛЯ НИХ – дуже погано. Дуже. Для них.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я