Домой Текущие новости ЄС створить новий орган для підтримки України

ЄС створить новий орган для підтримки України

63

3Київ. 25 червня 2014 (Європейська Правда). У Брюсселі створюється новий орган влади, що отримав назву «Група підтримки України». Ця структура курируватиме діяльність усіх органів ЄС з питаннь, що стосуються їхньої взаємодії з Києвом. Про це в інтерв’ю ЄвроПравді повідомила засновник Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі Олена Пристайко.

«Наскільки мені відомо, до нього увійдуть близько 30 чиновників з різних структур ЄС. Також, можливо, до них долучаться кілька дипломатів з країн-членів Євросоюзу. Важливо, що йдеться не про віртуальний орган, що об’єднує людей з різних підрозділів, які б іноді зустрічалися або спілкувалися телефоном на тему «як там поживає Україна?». Ініціатива набагато серйозніша. Це безпрецедентний крок з боку Європейського Союзу», — заявила вона.

Цікаво, що такий орган вперше створюється для країни, котра не є членом Євросоюзу.

«Основна функція — координація дій усіх органів ЄС з питань, що стосуються України, особливо — допомога Києву в імплементації Угоди про асоціацію», — уточнила Пристайко.

-ads-

Групу очолить Петер Балаш, заступник голови Генерального директорату ЄС з питань торгівлі, котрий курирував переговори з Україною. Її робота розпочнеться вже 3 липня.

Предыдущая статьяАндерс Фог РАСМУССЕН: У НАТО не бачать ознак виконання Росією міжнародних зобов’язань. Для України буде створено трастовий фонд
Следующая статьяСергій ТЕРЬОХІН: заступник керівника Міндоходів В.Хоменко гальмує введення автоматичного режиму відшкодування ПДВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь