додому Поточні новини Андерс Фог РАСМУССЕН: У НАТО не бачать ознак виконання Росією міжнародних зобов’язань....

Андерс Фог РАСМУССЕН: У НАТО не бачать ознак виконання Росією міжнародних зобов’язань. Для України буде створено трастовий фонд

62

2Київ. 25 червня 2014 (УНІАН). У НАТО не бачать жодних ознак того, що Росія виконує свої міжнародні зобов’язання.

Про це перед засіданням міністрів закордонних справ НАТО заявив генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Андерс Фог Расмуссен.

За його словами, агресія Росія проти України призвела до призупинення практичної співпраці НАТО з Москвою.

«Я жалкую, але повинен сказати, що ми не бачимо ніяких ознак того, що Росія поважає свої міжнародні зобов’язання. Сьогодні ми будемо обговорювати наші відносини з Росією та вирішимо, що робити далі», – заявив Расмуссен.

Генсек Альянсу констатував, що Росія «використовує нову боротьбу проти України». «Ми також будемо говорити, як ми можемо поліпшити наше розуміння загроз, і як ми будемо з ними справлятися у довгостроковій перспективі. У той же час, ми узгодимо пакет довгострокової допомоги Україні, включаючи створення нового трастового фонду», – сказав він.

Расмуссен підкреслив, що в ході засідання міністри говоритимуть про саміт у Вельсі (призначений на вересень), який «буде відбуватися у критичний для нашої безпеки час, коли ми стикаємося із старими та новими загрозами від Східної Європи до Північної Африки та Близького Сходу».

«Ми повинні продовжувати адаптувати нашу готовність та інвестувати наші можливості і партнерство. Сьогодні ми переглянемо заходи, яких ми вже вжили для посилення нашої колективної безпеки. Наші зобов’язання стосовно оборони всіх наших союзників залишається незмінними», – наголосив Расмуссен.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я