додому Поточні новини США практично завершили підготовку нового пакету санкцій проти РФ

США практично завершили підготовку нового пакету санкцій проти РФ

118

1Київ. 25 червня 2014 (Associated Press). США та європейські союзники практично завершили підготовку нового пакету санкцій проти Росії. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на джерело в Білому домі.

За його словами, нові санкції передбачають обмеження щодо низки секторів російської економіки, в тому числі і енергетичної. Також мова може йти про те, щоб знизити доступ Москви до міжнародних фінансових ринків.

При цьому санкції підготовлені таким чином, щоб завдати якомога більшої шкоди російській економіці та не зачепити інтереси США, в тому числі таких компаній, як ExxonMobil і Haliburton. На цьому наполягали представники американського великого бізнесу, які в останні 10 днів проводили постійні консультації з чиновниками президентської адміністрації.

Між тим джерела агентства уточнюють, що європейські союзники США вже не так горять бажанням приєднуватися до нового пакету санкцій, вказуючи на пом’якшення позиції Президента Росії Володимира Путіна. Серед позитивних зрушень називають відкликання з Ради Федерації дозволу на введення військ в Україну, заклики до Москви обом сторонам конфлікту почати якомога мирні переговори і перший за два тижні телефонна розмова Путіна з Президентом США Бараком Обамою.

У Вашингтоні побоюються, що якщо США приймуть рішення про введення санкцій в односторонньому порядку, Москва легко уникне їх впливу, відмовившись від співпраці з американськими нафтогазовими компаніями на користь європейських ВР, Total або Royal Dutch/Shell.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я