додому Поточні новини Сергій ТЕРЬОХІН: заступник керівника Міндоходів В.Хоменко гальмує введення автоматичного режиму відшкодування ПДВ

Сергій ТЕРЬОХІН: заступник керівника Міндоходів В.Хоменко гальмує введення автоматичного режиму відшкодування ПДВ

93

4Київ. 25 червня 2014 (УНН). В Україні неможливо ввести 100% автоматичний режим відшкодування податку на додану вартість. Про це на зустрічі з представниками бізнесу України заявив заступник Міністра доходів і зборів Володимир Хоменко, повідомив УНН один з учасників зустрічі.

“Незважаючи на неодноразові обіцянки і запевнення уряду перейти на автоматичний режим відшкодування ПДВ, на сьогоднішній день лише частина повертається в автоматичному режимі. Інша частина відшкодовуються тільки тим, хто має зв’язки”, — розповів підприємець.

Президент “Українського аналітичного центру” Олександр Охріменко вважає, що корупція в Міндоходов була при колишньому керівництві і є донині, тільки вже при новому.

“Так як відшкодування ПДВ здійснюється, в основному, в ручному режимі, його отримують ті, хто дає відкати. Є інформація, що зараз такий відкат складає близько 10% від суми відшкодованого ПДВ”, — зазначив він.

На думку члена комітету Верховної ради з питань податкової та митної політики Сергія Терьохіна для боротьби з корупцією в Міндоходов необхідно використовувати досвід Грузії, звільнивши всіх чиновників і набравши на їхні місця нових.

“Минуло 4 місяці після зміни уряду, але за цей час мізки у податківців так і не змінилися. Вони продовжують утримувати свої сім’ї за рахунок відкатів. Не розуміючи, навіщо їм працювати, якщо вони можуть заробляти на відкатах. Тому єдино правильне рішення — це звільнити всіх і набрати нових”, — вважає С.Терьохін.

Володимир Хоменко був призначений заступником Міністра доходів і зборів в березні 2014 року. Останні майже 40 років він працює на держслужбі. Неодноразово був звільнений за підозрою в корупції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я