додому Поточні новини Місія МВФ в Україні перевірить виконання бюджету і процес реформування економіки

Місія МВФ в Україні перевірить виконання бюджету і процес реформування економіки

68

5Київ. 25 червня 2014 (УНІАН). Місія ключового кредитора України – Міжнародного валютного фонду, яка прибула в Україну 24 червня для оцінки виконання програми співпраці, проаналізує поточний стан виконання бюджету за січень-травень 2014 року, перспективи до кінця року, а також сфокусується на реформуванні економіки, повідомила прес-служба Міністерства фінансів.

«Особлива увага буде приділена стану реформування економіки і питанню виконання показників бюджету. Зокрема, місією буде проаналізовано як поточний стан виконання бюджету (січень-травень 2014), так і в перспективі до кінця року», – йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, у першу чергу місія МВФ має намір визначити стан виконання структурних маяків на кінець травня.

У Мінфіні повідомили, що українська сторона готова до відкритого діалогу і співпраці. Крім того, за даними відомства, зараз міністерство веде активну роботу з формування проекту бюджету на 2015 рік.

За даними міністерства, наприкінці тижня запланована зустріч заступника директора Європейського департаменту МВФ Пола Томсена і Міністра фінансів Олександра Шлапака, під час якої обговорюватимуться всі поточні питання першого перегляду спільної з МВФ програми «Stand by». За підсумками місії МВФ має бути підписаний Меморандум про економічну політику.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я