додому Поточні новини Яцек ПРОТАСЕВИЧ: Влада України для підписання Угоди про асоціацію з ЄС має...

Яцек ПРОТАСЕВИЧ: Влада України для підписання Угоди про асоціацію з ЄС має виконати свої обіцянки

127

2Віце-президент Європейського парламенту Яцек Протасевич заявляє, що влада України для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом має виконати свої обіцянки та усунути всі випадки вибіркового правосуддя.

Я звертаюся до влади України із застереженням: щоб не втратити цю можливість, вона має розглядати серйозно всі обмеження, встановлені ЄС для підписання угоди, і виконати свої зобов`язання і неодноразові обіцянки вирішити загально відому проблему вибіркового правосуддя та показати явний прогрес на шляху до реформ”, – заявив Протасевич, коментуючи рішення Єврокомісії з ухвалення проекту рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Віце-президент Європарламенту наголосив, що тільки конкретні дії забезпечать Україні одностайну підтримку держав-членів ЄС та Європарламенту. При цьому він зауважив, що рішення Єврокомісії є технічним.

Відносини Україна – ЄС перебувають на етапі вирішального моменту. Європейський Союз зосередив свою увагу головним чином на досягненні Україною відчутних результатів. Я переконаний, що відповідні заходи дозволять Україні реалізувати європейську інтеграцію та забезпечити одностайну підтримку держав-членів ЄС і Європейського парламенту для остаточного підписання угоди”, – наголосив Протасевич.

15 травня Єврокомісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною. У повідомленні прес-служби Єврокомісії зазначається, що своїм рішенням комісія здійснила необхідні підготовчі кроки з метою забезпечити технічну готовність до підписання Угоди про асоціацію на саміті “Східного партнерства” у Вільнюсі за 6 місяців. У повідомленні також наголошується, що підписання відбудеться лише за умови створення Києвом необхідних політичних передумов.

Також, стало відомо, що через 10 днів Україну відвідає Спостережна місія Європарламенту Пета Кокса та Олександра Кваснєвського. Це буде вже 16-й візит місії. Про це 16 травня повідомив віце-президент групи Прогресивного альянсу соціалістів і демократів у Європейському парламенті Лібор Роучек.

Для безперешкодного підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у Вільнюсі Україні необхідно знайти рішення у справі екс-прем’єра Юлії Тимошенко, яке б не порушувало українське законодавство і відповідало нормам європейського”, — додав він. Як повідомив Президент Європейського парламенту Мартін Шульц, Місія Кокса – Кваснєвського продовжена до вересня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я