додому Поточні новини Відбулася зустріч Президента України та Президента Республіки Білорусь, який перебуває в Україні...

Відбулася зустріч Президента України та Президента Республіки Білорусь, який перебуває в Україні з офіційним візитом

127

718 червня відбулася офіційна церемонія зустрічі Президента України Віктора Януковича та Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка, який перебуває в Україні з офіційним візитом.

Після зустрічі Глав держав у форматі «віч-на-віч» відбулися українсько-білоруські переговори у розширеному складі під головуванням Президентів.

За підсумками засідання було підписано низку двосторонніх документів.

Сторони підписали Протокол про обмін Ратифікаційними Грамотами Договору між Україною та Республікою Білорусь про державний кордон від      12 травня 1997 року.

Було підписано Угоду між Міністерством екології та природних ресурсів України та Міністерством природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Республіки Білорусь про співробітництво у галузі охорони та сталого використання транскордонних природоохоронних територій.

Серед підписаних документів – Угода між Державним агентством лісових ресурсів України та Міністерством лісового господарства Республіки Білорусь про співробітництво у галузі лісового господарства.

Крім того, підписано Угоду про основні напрямки співробітництва у галузі захисту прав споживачів між Державною інспекцією України з питань захисту прав споживачів та Міністерством торгівлі Республіки Білорусь.

Також підписано Протокол між Адміністрацією Державної прикордонної служби України та Державним прикордонним комітетом Республіки Білорусь про порядок обміну інформацією щодо обстановки на державному кордоні України та Республіки Білорусь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я