додому Поточні новини 19 червня відбудеться зустріч Президента України з лідерами парламентських фракцій

19 червня відбудеться зустріч Президента України з лідерами парламентських фракцій

125

618 червня о 14.30 в приміщенні Адміністрації Президента України відбудеться зустріч Президента України Віктора Януковича з лідерами парламентських фракцій.

Від фракції “Батьківщина” Президенту України Віктору Януковичу передали для обговорення шість питань. Про це заявив лідер фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк.

За його словами, одне із питань стосується майже 10-відсоткового падіння виробництва в Україні.  “Президент України має сказати, коли його уряд внесе програму дій уряду і що він, як Президент України, збирається в цьому плані робити”, – заявив Яценюк.

Він нагадав, що для підписання Угоди про асоціацію з ЄС необхідно вирішити ряд питань, серед яких звільнення екс-прем’єра Юлії Тимошенко, а також ухвалити закони, які стосуються виборчої системи, і новий закон про прокуратуру.

Крім того, за його словами, «Батьківщина» вимагає, «щоб Янукович дав своїй так званій більшості вказівку проголосувати за проведення виборів у 5 проблемних округах та в місті Києві — мера Києва та Київської міської ради в поточному році, а саме на 27 жовтня 2013 року».

Також Яценюк заявив, що опозиція хоче обговорити з Президентом “катастрофічну ситуацію” із політичними переслідуваннями. Він зазначив, що на народних депутатів від опозиції чиниться тиск.

Крім того, Яценюк наголосив на необхідності створення національного антикорупційного бюро.

Яценюк вкотре заявив, що зустріч опозиціонерів з Президентом має відбутися публічно, «у присутності ЗМІ, і після цього ми готові вислухати Президента України у стінах ВР без будь-якої обструкції з його посланням — він повинен виконати свій конституційний обов’язок».

У свою чергу, лідер фракції “УДАР” Віталій Кличко заявив, що представники його фракції не підуть на зустріч з Президентом України. Він наголосив, що фракція “УДАР” вимагала зустрічі з Президентом України за участю представників ЗМІ, але “найкращий варіант — ми запрошуємо Президента виступити в стінах парламенту з посланням, яке він повинен зробити, і це прописано в Конституції України”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я