додому Соціум Офіційно в Україні 683 громадянина задекларували понад 1 мільйон гривень

Офіційно в Україні 683 громадянина задекларували понад 1 мільйон гривень

123

Київ. 08 квітня 2015 року (ПолітКом). Протягом перших трьох місяців поточного року громадянами України подано майже 194 тис декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованих доходів склала 13,8 млрд грн., визначено до сплати податку на доходи фізичних осіб – 289,8 млн грн. Порівняно з минулим роком ці показники збільшились на 18% та 12% відповідно. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Найбільшу кількість декларацій подано у Запорізькій, Миколаївській, Дніпропетровській та Харківській областях. Суттєво підвищився рівень декларування доходів громадян у Кіровоградській, Сумській та Полтавській областях.

За видами доходів найбільше громадянами декларувались доходи від заробітної плати (4,2 млрд. грн.), від успадкованого або отриманого в дарунок майна (3,7 млрд. грн.), інші доходи (3,5 млрд. грн.) та від продажу нерухомого (рухомого) майна (1,1 млрд. грн.).

Станом на 1 квітня 2015 року дохід понад 1 млн. грн.. задекларували 683 громадянина, що на 3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Правом на отримання податкової знижки скористалися понад 53 тис. осіб, сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню, складає 71,9 млн. грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я