додому ПОЛІТИКА Мін’юст презентував онлайн-сервіс реєстрації підприємств та отримання довідок

Мін’юст презентував онлайн-сервіс реєстрації підприємств та отримання довідок

809

Київ. 08 квітня 2015 року (ПолітКом). Міністр юстиції Павло Петренко сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів презентував систему надання електронних онлайн сервісів. Запропоновані нововведення дадуть змогу зареєструвати бізнес та отримати необхідну довідку, витяг або виписку на відповідному оновленому сайті Мін′юсту (new.minjust.gov.ua). Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Мін′юст сьогодні став першим міністерством, яке запроваджує онлайн сервіси із отримання послуг нашими підприємцями через Інтернет, без черг і хабарів, в режимі онлайн», – зазначив очільник Мін′юсту, дадавши, що віднині українці зможуть зареєструвати компанію, отримати і роздрукувати електронні виписки, витяги або довідки прямо на сайті, не виходячи з дому.

Однак послуги, надані на цьому сервісі, є платними, хоча при цьому не потребують жодних електронних цифрових підписів чи інших ідентифікаторів. «Вартість отримання документа становитиме 45,68 коп. Ще 3 гривні у вигляді комісії сплачується Ощадбанку. Загальна сума за проведення операції – 48,68 коп. Це 75% від вартості паперового аналогу», – повідомив Павло Петренко, додавши, що сервіс дозволить створити запит на отримання документа за максимально розширеною кількістю критеріїв пошуку: за назвою компанії, її засновниками, директорами. Оерім того, в режимі онлайн громадянин може отримати історичну довідку за всіма реєстраційними діями, які відбувалися в компанії з моменту її створення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я