додому Поточні новини В ПР повідомили, що хочуть перевиборів у проблемних округах

В ПР повідомили, що хочуть перевиборів у проблемних округах

61

2Фракція Партії регіонів готова голосувати за призначення дат повторних виборів народних депутатів у семи округах. Про це під час брифінгу після Погоджувальної ради сказав лідер фракції ПР Олександр Єфремов, відповідаючи на запитання журналістів, пише УНІАН.

Він зауважив, що фракція Партії регіонів, як і раніше, готова проголосувати за відповідний документ, опрацьований у профільному комітеті. “Він передбачає, що вибори призначаються в певний період після ухвалення рішення Верховною Радою”, – сказав Єфремов.

За словами лідера фракції, залежно від того, коли дане питання розглядатиметься у парламенті, Партія регіонів готова голосувати за нього і цього пленарного тижня, і наступного. “Згідно із рішенням комітету, там 60 днів відводиться до проведення виборів. Якщо наші колеги вийдуть із пропозицією щодо збільшення часу на підготовку — давайте розглянемо це питання”, – сказав лідер Єфремов і додав, що питання часу тут не принципове, тому що це вже повторні вибори.

Нагадаємо, 5 листопада 2012 року Центральна виборча комісія ухвалила постанову про неможливість встановити достовірні результати голосування на виборах народних депутатів України 28 жовтня у п’яти одномандатних округах: № 94 (Обухів, Київська область), №132 (Первомайськ, Миколаївська область), №194 (Черкаси), №197 (Канів, Черкаська область) та №223 (Київ).

8 лютого 2013 року Вищий адмінсуд за позовом колишнього народного депутата Юрія Кармазіна визнав неможливим встановити результати виборів у двох округах – №11 (Вінницька область) і №71 (Закарпатська область), незважаючи на те, що ЦВК визнала обраними в цих округах і зареєструвала народними депутатами, відповідно, Олександра Домбровського і Павла Балогу, після чого вони склали присягу.

ВАСУ скасував постанови ЦВК у частині реєстрації зазначених народних депутатів і визнав відсутність у них статусу і повноважень народних депутатів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я