додому Поточні новини Опозиція хоче спецгрупу з питань євроінтеграції

Опозиція хоче спецгрупу з питань євроінтеграції

128

1Опозиційні фракції пропонують створити спеціальну робочу групу з підготовки консенсусних законопроектів, прийняття яких необхідне для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Григорій Немиря, – повідомляє “Свідомо“.

До робочої групи, яка має працювати 3-4 тижні, мають увійти по одному представнику кожної парламентської фракції, керівництво Верховної Ради , представники Адміністрації президента і Уряду, представники Європейської Комісії та представники громадянського суспільства, які брали участь у засіданнях круглого столу з питань виконання критеріїв, визначених Радою ЄС необхідними для підписання Угоди про Асоціацію. «Я закликаю усі політичні сили забути про кольори і працювати заради європейського майбутнього України», – наголошує Немиря.

Він нагадав, що залишається вирішити питання про політично-вмотивоване переслідування, включаючи звільнення Юлії Тимошенко,  реформу виборчого законодавства та реформу прокуратури.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я