Домой Текущие новости Україна переходить до другого етапу виконання Плану дій з лібералізації візового режиму...

Україна переходить до другого етапу виконання Плану дій з лібералізації візового режиму – рішення Ради ЄС

86

1Київ. 23 червня 2014 (УНІАН). ЄС ухвалив рішення про перехід України до виконання другої фази Плану дій з лібералізації візового режиму. Відповідне рішення прийнято в Люксембурзі в ході засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ.

«Рада підтримує звіт, згідно з яким Україна виконала всі показники, встановлені в рамках першого етапу Плану дій з лібералізації візового режиму та приймає рішення розпочати оцінку виконання показників, встановлених в рамках другого етапу. Це підкреслює необхідність повного та ефективного здійснення всіх цих показників під час другій фази», — йдеться в рішенні Ради ЄС.

У зв’язку з цим Рада очікує, що Комісія якомога швидше надасть оцінку можливої міграції та впливу на безпеку ЄС подальшої лібералізації візового режиму для України.

«Рада просить Комісію продовжити підтримувати Україну в реалізації Плану дій щодо лібералізації візового режиму, а також продовжувати звітувати про його здійснення з метою прийняття рішення про виконання всіх контрольних показників», — зазначається в рішенні.

-ads-
Предыдущая статьяПричини дестабілізації в південних та східних регіонах України
Следующая статьяУ Мінсоцполітики заявили про готовність працевлаштовувати переселенців

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь