додому Поточні новини Україна переходить до другого етапу виконання Плану дій з лібералізації візового режиму...

Україна переходить до другого етапу виконання Плану дій з лібералізації візового режиму – рішення Ради ЄС

86

1Київ. 23 червня 2014 (УНІАН). ЄС ухвалив рішення про перехід України до виконання другої фази Плану дій з лібералізації візового режиму. Відповідне рішення прийнято в Люксембурзі в ході засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ.

«Рада підтримує звіт, згідно з яким Україна виконала всі показники, встановлені в рамках першого етапу Плану дій з лібералізації візового режиму та приймає рішення розпочати оцінку виконання показників, встановлених в рамках другого етапу. Це підкреслює необхідність повного та ефективного здійснення всіх цих показників під час другій фази», – йдеться в рішенні Ради ЄС.

У зв’язку з цим Рада очікує, що Комісія якомога швидше надасть оцінку можливої міграції та впливу на безпеку ЄС подальшої лібералізації візового режиму для України.

«Рада просить Комісію продовжити підтримувати Україну в реалізації Плану дій щодо лібералізації візового режиму, а також продовжувати звітувати про його здійснення з метою прийняття рішення про виконання всіх контрольних показників», – зазначається в рішенні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я