додому Поточні новини У Мінсоцполітики заявили про готовність працевлаштовувати переселенців

У Мінсоцполітики заявили про готовність працевлаштовувати переселенців

98

2Київ. 23 червня 2014 (УНН). Громадяни, які переїжджають з Криму, Донецької та Луганської областей до інших регіонів України на тимчасове проживання, можуть стати на облік до Державної служби зайнятості, пред’явивши лише одне посвідчення особи. Сьогодні переселенцям можуть запропонувати 50,4 тис. вакансій. Про це заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

Міністр наголосила, що найбільша їх кількість сконцентрована у м. Києві (7,3 тис. вакансій, з числа переселенців щодо працевлаштування звернулося 314 громадян), Дніпропетровській (7,5 тис. вакансій — звернулося 117 переселенців), Харківській (2,7 тис. вакансій — звернулося 74 переселенця) та Київській (2,4 тис. вакансій — звернулося 77 переселенців) областях.

За її словами, майже 26 тис. вакансій, які сьогодні пропонуються в Україні, — професії слюсарів, токарів, електрогазозварювальників, водіїв, робітників з ремонту електричного обладнання та інших представників робітничих професій. Крім того, ринку праці сьогодні необхідні й висококваліфіковані фахівці, такі як бухгалтери, економісти, лікарі, інженери з відповідним досвідом роботи та високим рівнем кваліфікації, а також ІТ-спеціалісти, державна служба зайнятості надає в цілому понад 14 тис. таких вакансій.

Людмила Денісова також зазначила, що сьогодні є можливість працевлаштуватися працівникам сфери торгівлі та послуг (6714 вакансій), технічним службовцям (1824 вакансій), а також кваліфікованим робітникам сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (1251 вакансія).

“Уряд розуміє, що проблема працевлаштування є дуже актуальною для громадян, які вимушені покидати свої помешкання і роботу через ситуацію, яка склалася в Криму та на Сході країни. І сьогодні ми маємо можливість надати їм робочі місця, які зараз у нас є, їм лише необхідно звернутися до Державної служби зайнятості”, — підкреслила Міністр.

Окрім цього, Міністерство соціальної політики працює над новою програмою працевлаштування в Україні з урахуванням потреби забезпечення робочими місцями переселенців зі східних регіонів України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я