додому Поточні новини ЦВК не зареєструвала ініціативну групу з проведення референдуму про вступ України до...

ЦВК не зареєструвала ініціативну групу з проведення референдуму про вступ України до Митного союзу

89

9Подія. Центральна виборча комісія не зареєструвала ініціативну групу з проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою про вступ України до Митного союзу.

Відповідне рішення ЦВК ухвалила на засіданні 17 вересня. За таке рішення проголосували 13 членів ЦВК.

За словами заступника голови ЦВК Андрія Магери, згідно з законом про всеукраїнський референдум, повідомлення про проведення зборів громадян повинно бути подано до ЦВК не пізніше ніж за 5 календарних днів до його проведення.

В той же час лідер КПУ Петро Симоненко, громадяни Буйко та Адвена повідомлення про проведення 8 вересня 2013 року на стадіоні “Спартак” зборів громадян щодо організації всеукраїнського референдуму за народною ініціативою стосовно вступу України до союзу в рамках Євразійського економічного співтовариства подали до ЦВК 3 вересня 2013 року, тобто за 4 календарні дні до вказаної у повідомленні дати проведення зборів громадян, тобто з порушенням встановленого терміну.

Разом з тим ухвалою Окружного адмінсуду Києва від 6 вересня поточного року за позовами Європейської партії України до ЦВК, Центрвиборчкому заборонено направляти свого представника на збори громадян щодо проведення всеукраїнського референдуму.

Магера зазначив, що на виконання рішення суду ЦВК не направляла свого представника на збори громадян, які поводились на стадіоні “Спартак”, що унеможливлює посвідчення факту проведенні цих зборів.

За його словами, при утворення ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму за народної ініціативи не дотримано порядку, передбаченого ст. 30 відповідного закону.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я