додому Поточні новини Яценюк пропонує ВР разом з Кабміном розробити законопроекти про міліцію, прокуратуру та...

Яценюк пропонує ВР разом з Кабміном розробити законопроекти про міліцію, прокуратуру та Бюро розслідування

146

10Подія. Лідер фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк пропонує Верховній Раді разом з Кабінетом Міністрів попрацювати над підготовкою законопроектів про міліцію, прокуратуру та Державне бюро розслідування.

Про це він заявив 16 вересня на засіданні Погоджувальної ради парламенту.

Яценюк зазначив, що зараз у парламенті було б доцільно зняти з розгляду відповідні законопроекти, які внесені народними депутатами України. На його думку, зняття їх з розгляду “дасть можливість зареєструвати спільний законопроект, над яким необхідно попрацювати”.

Яценюк запропонував голові ВР Володимиру Рибаку дати доручення в рамках спільної робочої групи, “як ми це робили по інших законопроектах», і «ми швидко розробимо разом з урядом остаточну версію закону про прокуратуру, закон про Державне бюро розслідування і закон України про міліцію”.

“І якщо б ми в рамках фахівців попрацювали протягом двох тижнів, то ми до парламенту зможемо внести узгоджені законопроекти, які проголосуємо, як і всі попередні”, – підкреслив Яценюк.

Також, Яценюк закликав голову ВР та керівників фракції Партії регіонів сформувати склад Рахункової палати. За його словами, це питання має бути вирішено протягом поточного тижня.

Яценюк уточнив, що опозиція наполягає на тому, щоб контролери-ревізори Рахункової палати призначалися за пропорційним принципом в залежності від фракційного представництва у Верховній Раді.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я