Домой Текущие новости The New York Times: Путін закликає до переговорів про «державність» Східної України...

The New York Times: Путін закликає до переговорів про «державність» Східної України  

115

6Нью-Йорк. 1 вересня 2014 (The New York Times). «В неділю [31 серпня] президент Росії Володимир Путін закликав Україну розпочати переговори про «державність» охопленого війною південного сходу країни — цей розпливчастий та провокаційний вираз він ужив, зажадавши від українського уряду вести діалог напряму з проросійськими сепаратистами», — повідомляють кореспонденти TheNewYorkTimes Ендрю Рот та Ендрю Крамер.

«Треба негайно розпочати субстантивні, змістовні переговори, й не з технічних питань, а з питань політичної організації суспільства і державності на південному сході України з метою безумовного забезпечення законних інтересів людей, які там проживають», — заявив Путін в інтерв’ю російському «Першому каналові».

Пізніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков уточнив, що Путін казав не про суверенітет Східної України, а про інклюзивні переговори з метою надання регіонові більшої автономії у складі країни.

«У своєму інтерв’ю Путін чергував завуальовані погрози із закликами до переговорів, покликаним вирішити конфлікт в Україні», — повідомляють журналісти.

-ads-

Як сказав російський лідер, ніхто, крім Росії, вже не думає про те, як допомогти жителям України пережити грядущу зиму, проте шляхи допомогти мирному населенню все ж таки є: «Перша й необхідна умова — припинити бойові дії негайно й розпочати відновлювати інфраструктуру. Почати поповнювати необхідні запаси, проводити необхідні ремонтні, регламентні роботи й готуватися до осінньо-зимового періоду».

Предыдущая статьяВиталий ПОРТНИКОВ: Путину не нужна Новороссия, ему нужна федерализация Украины
Следующая статьяГлава МИД ЕС Федерика МОГЕРИНИ: Евросоюз разорвал стратегическое партнерство с Россией

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь