додому Поточні новини The New York Times: Путін закликає до переговорів про “державність” Східної України...

The New York Times: Путін закликає до переговорів про “державність” Східної України  

116

6Нью-Йорк. 1 вересня 2014 (The New York Times). “В неділю [31 серпня] президент Росії Володимир Путін закликав Україну розпочати переговори про “державність” охопленого війною південного сходу країни – цей розпливчастий та провокаційний вираз він ужив, зажадавши від українського уряду вести діалог напряму з проросійськими сепаратистами”, – повідомляють кореспонденти TheNewYorkTimes Ендрю Рот та Ендрю Крамер.

“Треба негайно розпочати субстантивні, змістовні переговори, й не з технічних питань, а з питань політичної організації суспільства і державності на південному сході України з метою безумовного забезпечення законних інтересів людей, які там проживають”, – заявив Путін в інтерв’ю російському “Першому каналові”.

Пізніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков уточнив, що Путін казав не про суверенітет Східної України, а про інклюзивні переговори з метою надання регіонові більшої автономії у складі країни.

“У своєму інтерв’ю Путін чергував завуальовані погрози із закликами до переговорів, покликаним вирішити конфлікт в Україні”, – повідомляють журналісти.

Як сказав російський лідер, ніхто, крім Росії, вже не думає про те, як допомогти жителям України пережити грядущу зиму, проте шляхи допомогти мирному населенню все ж таки є: “Перша й необхідна умова – припинити бойові дії негайно й розпочати відновлювати інфраструктуру. Почати поповнювати необхідні запаси, проводити необхідні ремонтні, регламентні роботи й готуватися до осінньо-зимового періоду”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я