додому ПОЛІТИКА РФ продовжує поставки зброї на Донбас і відповідає за агресивні дії в...

РФ продовжує поставки зброї на Донбас і відповідає за агресивні дії в Європі – генсек НАТО

152
Єнс СТОЛТЕНБЕРГ

Брюссель. 24 червня 2015 року (Європейська правда). Росія продовжує поставки зброї на схід України і відповідає за агресивні дії в Європі.

Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг в Брюсселі перед початком зустрічі міністрів оборони країн-членів альянсу.

“Те, що Росія зробила в Україні – це не оборона. Анексувати частину чужої території – це не оборона, це агресія. Хоча Росія представляє це як захист своїх інтересів”, – сказав Столтенберг.

За його словами, на засіданні міністрів буде ухвалено рішення зміцнити колективну оборону, тому що НАТО має вирішувати питання, пов’язані з новими викликами.

“Наша головна відповідальність полягає в тому, щоб обороняти членів НАТО. Ми віддані нашим міжнародним зобов’язанням, виконуємо всі домовленості щодо контролю над озброєнням”, – додав він.

Генсек НАТО нагадав, що навесні альянс прийняв рішення припинити практичні відносини з Росією, але політичний діалог залишається відкритим.

“Ми також залишили відкритими контакти військового співробітництва. Але діалог повинен ґрунтуватися на повазі кордонів. Ми повинні уникати інцидентів, які можуть вийти з-під контролю і призвести до небезпечних наслідків. Тому ми прагнемо до прозорості, у тому числі під час навчань НАТО”, – сказав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я