Домой Политика Порушенню прав людини в Україні немає виправдання — сенатор США

Порушенню прав людини в Україні немає виправдання — сенатор США

52

сенатГрубому порушенню прав людини в Україні немає виправдання.

Про це заявив сенатор США, голова Комісії уряду Сполучених Штатів з безпеки і співробітництва у Європі (Гельсінської комісії) Бен Кардін, якого цитує «Радіо «Свобода«.

«Я глибоко стривожений учорашнім рішенням української влади застосувати війська МВС проти мирних протестів у центрі Києва, і це після жорстокого розгону протестувальників минулого тижня», — зазначив він.

«Немає виправдання цим діям, які поряд з іншими порушеннями прав людини, грубо розходяться з принципами Організації з безпеки та співробітництва в Європі і відповідними зобов’язаннями, та є серйозною плямою для України, що головує в ОБСЄ», – зазначає у заяві Кардін.

Голова Гельсінської комісії США також закликав українську владу вжити негайних рішучих заходів для забезпечення свободи зібрань і поваги до висловлення думок громадян.

-ads-

«Якщо українська влада не прийме конкретних заходів для поліпшення ситуації, міжнародне співтовариство має серйозно розглянути питання про введення цілеспрямованих санкцій проти українських посадових осіб , відповідальних за порушення прав людини, в тому числі мирних протестів», — йдеться у заяві.

Раніше сенатор Бен Кардін вже висловлював своє обурення діями української влади під час розгону Євромайдану і закликав дипломатів на засіданні ОБСЄ, яке проходило в Києві 5-6 грудня, приділити особливу увагу захисту демократичних прав і свобод громадян в Україні.

www.pravda.com.ua

Предыдущая статьяЕкс-прем’єра Таїланду судять за вбивство демонстрантів
Следующая статьяКлименко продовжить мораторій на податкові інспекції бізнесу

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь