додому Економіка Клименко продовжить мораторій на податкові інспекції бізнесу

Клименко продовжить мораторій на податкові інспекції бізнесу

117
dumskaya.net
dumskaya.net
dumskaya.net

Міністерство доходів і зборів збирається продовжити на 2014 рік мораторій на проведення перевірок малого та середнього бізнесу.

Про це пише “Комерсант-Україна“.

Як повідомляється, протягом півтори години міністр доходів і зборів Олександр Клименко спілкувався з понад 400 представниками малого та середнього бізнесу.

Одна з пропозицій бізнесу – продовжити на рік мораторій на проведення перевірок – тут же підтримали у відомстві. Цей механізм працює з 2012 року.

І, за словами Клименка, “дає підприємцям, які працюють, використовуючи спрощену систему оподаткування, стимули для розвитку та збільшення відрахувань до бюджету”.

За підсумками 11 місяців на єдиному податку працювали 1,5 млн платників (зростання на 100 тис в порівнянні січнем-листопадом 2012 року), їхні платежі до бюджету зросли в 1,5 рази – до 6,3 млрд гривень. Однак мораторій не скасовує контролю над сферою адміністрування оподаткування.

За словами керівника секретаріату ради підприємців при Кабінеті міністрів Андрія Забловського, відмова від перевірок більшою мірою стосується бізнесу, що працює прозоро.

“Білим” підприємцям боятися нічого, і для них це можливість перепочити від перевірок”, – говорить він.

За його словами, податківці виявляють інтерес до великого бізнесу, але малому та середньому, які задіяні в схемах, уникнути відповідальності не вдасться”.

У той же час експерти відзначають, що мораторій повинен діяти на період ліквідації суперечливих норм у законодавстві та створення умов для розвитку бізнесу.

www.epravda.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я