додому Поточні новини Олександр ВІЛКУЛ: Україна не проміняє євроінтеграцію на Митний союз з Росією

Олександр ВІЛКУЛ: Україна не проміняє євроінтеграцію на Митний союз з Росією

125

10Подія. 11 вересня 2013. Українська влада не планує відмовлятися від європейської інтеграції для тіснішої співпраці зі створеним Російською Федерацією Митним союзом. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул в опублікованому 10 вересня інтерв`ю виданню Gazeta Wyborcza.

Стратегічною метою, на яку ніщо не вплине, є підписання Угоди про асоціацію у Вільнюсі. Цього хоче більшість українців, маємо консенсус усіх політичних сил, підтримку Президента Віктора Януковича”, – відзначив він.

Віце-прем`єр зазначив, що Верховна Рада України вже ухвалила низку необхідних для підписання цього документу законів, висловивши думку, що решту вона встигне прийняти до саміту ”Східного партнерства” у листопаді.

О.Вілкул також сказав, що українська влада проти окремого підписання договору про вільну торгівлю без Угоди про асоціацію, можливість чого обговорюється деякими експертами. ”Це неподільні документи та повинні бути підписані разом, бо не можна відокремити політичне та економічне зближення”, – заявив він.

О.Вілкул також сказав, що в короткій перспективі лібералізація торгівлі з Євросоюзом, яка передбачена договором про створення зони вільної торгівлі, дозволить збільшити товарообіг з ЄС на 2-3% та збільшить український ВВП на 0,5-,07%. ”Ми не боїмося конкуренції, бо вона позитивно вплине на нашу економіку. Ми також продукуємо товари, які будуть конкурентноспроможні на європейських ринках”, – сказав він.

Джерело:https://wyborcza.pl/1,75477,14575540,Wicepremier_Ukrainy__Dla_nas_liczy_sie_tylko_UE.html#ixzz2eSwdM1r5

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я