додому Топ Новини Незабаром буде затверджено план заходів з виконання обов’язків та зобов’язань України, що...

Незабаром буде затверджено план заходів з виконання обов’язків та зобов’язань України, що випливають з її членства в Раді Європи

175

Київ 24 червня 2014 (Закон і Бізнес). Міністерства та відомства зобов’язують розробити та подати на розгляд Кабміну та ВР ряд законопроектів та провести окремі заходи, які випливають з членства України в Раді Європи.

Відповідний план буде затверджений Указом Президента України «Про затвердження плану заходів з виконання обов’язків та зобов’язань України, що випливають з її членства в Раді Європи», проект якого для обговорення розмістило Міністерство юстиції.

Проекту указу був оприлюднений 23 червня на сайті Мін’юсту в розділі «Обговорення законопроектів». Окрім того, зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться Міністерством юстиції протягом тижня з дня повідомлення про громадське обговорення проекту.

Зауваження та пропозиції до проекту Указу можна надсилати на адресу: м. Київ, вул. Городецького, 13,   01001, Міністерство юстиції, Департамент міжнародного права та співробітництва, Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції. Адреса електронної пошти: iorg@minjust.gov.ua.

В Плані заходів передбачено наступне:

забезпечити супроводження у Верховній Раді України законопроектів:

«Про всеукраїнський референдум» (№ 2617а);

«Про місцевий референдум» (№ 0867);

«Про свободу мирних зібрань» (№ 2508а);

«Про прокуратуру» (№3541);

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ідентифікації працівників органів внутрішніх справ та присутності спеціальних підрозділів міліції, внутрішніх військ на мирних зібраннях)» (№3048);

внести на розгляд Кабінету Міністрів України:

проект Закону України про аудіовізуальні послуги (нова редакція Закону України «Про телебачення і радіомовлення»)         ;

проект Закону України «Про попереднє ув’язнення» (нова редакція);

проект Закону України про внесення змін до Закону України “Про захист суспільної моралі” (щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі);

законопроект щодо внесення змін до Закону України «Про судоустрій та статус суддів» (нова редакція)

Термін – вересень 2014 року;

законопроект про внесення змін до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

Термін – жовтень 2014 року;

законопроект про поліцію та поліцейську діяльність;

законопроект про оперативно-розшукову діяльність (нова редакція);

– опрацювати питання та внести пропозиції Кабінету Міністрів України щодо запровадження посади Урядового уповноваженого з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини (згідно з резолюцією Парламентської Асамблеї Ради Європи № 1914 (2013))

З повним переліком заходів, передбачених Планом, можна ознайомитись за посиланням https://zib.com.ua/ua/print/90446-plan_zahodiv_iz_vikonannya_obovyazkiv_ta_zobovyazan_ukraini_.html .

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я