додому Поточні новини На 10 червня призначений з’їзд партії “Батьківщина” на якому, цілком ймовірно, відбудеться...

На 10 червня призначений з’їзд партії “Батьківщина” на якому, цілком ймовірно, відбудеться остаточне поглинання “Фронту змін”

133

2На 10 червня призначений з’їзд партії “Батьківщина” на якому, цілком ймовірно, відбудеться остаточне поглинання “Фронту змін” та зміна структури керівництва партії. Про це пише Інформаційне агентство «Українські Національні Новини» з посиланням на джерело, близьке до керівництва “Батьківщини”.

Торги вже практично завершилися. Арсеній Петрович висунув свої умови, але погодився з тим, що формально головою партії “Батьківщина” залишиться Юлія Тимошенко“, – повідомив співрозмовник видання.

За словами співрозмовника, водночас А.Яценюк не погодився просто носити звання заступника голови партії – в умовах ув’язнення голови партії Яценюк хоче отримати статус керівника Політради “Батьківщини”, для того щоб здійснювати фактичний процес керівництва партією. “Він висунув певні умови. Але є застереження, ймовірно будуть внесені зміни в статут, структуру управління партією”, – сказав співрозмовник.

Співрозмовник видання не зміг уточнити більш детально умови об’єднання партій, зокрема на рівні первинних осередків.

Обіцянку об’єднати партії лідери семи політичних сил (“Батьківщина”, “Фронт змін”, “Народна самооборона”, “Реформи і порядок”, “За Україну!”, Народний рух України і “Громадянська позиція”) дали напередодні парламентських виборів 2012 року, коли оголосили про створення Об’єднаної опозиції “Батьківщина”. А лідер партії “Реформи і порядок” (ПРП) народний депутат Сергій Соболєв підписав із першим заступником голови партії “Батьківщина” Олександром Турчиновим окрему угоду про проведення спільного об’єднавчого з’їзду двох партій після торішніх парламентських виборів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я