додому Економіка Мінагрополітики оголосило конкурс на посади директорів 18 державних підприємств

Мінагрополітики оголосило конкурс на посади директорів 18 державних підприємств

156

Київ. 31 березня 2015 року (ПолітКом). Мінагрополітики України оголосило конкурс на посади керівників ще 18 державних підприємств, – повідомляє прес-служба відомства.

За ствердженням співробітників Міністерства, мета таких відкритих конкурсів – залучити кращих фахівців галузі. Відбір проводитиметься у три етапи: прийом та розгляд документів від претендентів, захист конкурсних пропозицій, визначення переможців. Взяти участь у конкурсному відборі може громадянин України, який відповідає вимогам до посади керівника державного підприємства.

У Міністерстві працює професійна Конкурсна комісія. До її складу входять представники відомих компаній: Pedersen & Partners, Школа HRM, We Partners, MCG recruiting, Baker Tilly, Agri Personnel, PricewaterhouseCoopers.

Вчора, 30 березня 2015 року, вже було оголошено переможців конкурсу на посади керівників ДП «Укрспирт» та низьки інших державних підприємств. Показники запропонованих кандидатами стратегій будуть покладені в основу контрактів із ними.

Триває відбір на 37 підвідомчих суб’єктів господарювання, який розпочався 16 березня 2015 року. Велика кількість бажаючих взяти участь у відборі свідчить про готовність та спроможність громадян долучитися до роботи з оптимізації державних підприємств, більшість з яких наразі знаходиться в занепаді.

Інформацію про вакансії Міністерства та умови участі в конкурсах потенційні кандидати можуть дізнатися на національних сайтах працевлаштування або за посиланням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я