додому Поточні новини Княжицький заперечує, що його новий канал «Новини TV» фінансує Жванія

Княжицький заперечує, що його новий канал «Новини TV» фінансує Жванія

127

3Київ. 16 жовтня 2013 (Телекритика). Народний депутат, екс-гендиректор телеканалу ТВі Микола Княжицький (фракція «Батьківщина») спростував інформацію, що його новий канал «Новини TV» фінансує інший народний депутат (фракція «Партія регіонів») Давид Жванія. Про це пан Княжицький заявив на своїй сторінці у Facebook, відповідаючи на питання журналістки  «Української правди» Оксани Коваленко.

Як повідомляла «Телекритика», наразі Микола Княжицький створює власний інформаційний телеканал «Новини TV», який має вийти в ефір в листопаді. Про це він повідомив в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV 14 жовтня. Як розповів екс-гендиректор ТВі «Телекритиці», засновниками ТОВ «Новини ТВ» є дружина пана Княжицького Лариса Княжицька (99% компанії) та екс-головний редактор тижневика «Коментарі» Вадим Денисенко (1%), який буде головним редактором телеканалу.

Як повідомив пан Княжицький «Телекритиці», він створює «Новини TV» за власні кошти, які є невеликими, і веде переговори про кредитування. «Я створюю канал у приміщенні, яке приватизував ще у 2003 році. Обладнання вже закупили. Ми розробили технологію, яка дозволяє мати корпункти по всій Україні і виходити в прямий ефір», – каже депутат.

В той самий час журналіст Мустафа Найєм повідомив, що Микола Княжицький вів переговори про фінансування «Новини TV» з Давидом Жванією.

«Давид до мого проекту не має ніякого відношення. Я розповідав про свій проект десяткам людей, але ніколи не вів переговорів з Давидом про будь-яку його участь в цьому проекті. Втім, я був би готовий такі переговори і з ним вести, якби я був впевнений, що його політична орієнтація проекту не завадить. Але, як ви розумієте, у мене немає такої впевненості . Як і немає впевненості, що мій проект був би йому цікавим. І Давид тут не виняток», – написав Микола Княжицький у Facebook.

На запитання, чи запускає він канал власним коштом, а згідно з декларацією за 2012 рік він заробив 853 тис. 574 грн, дружина – 103 тис. 280 грн, і чи можна на такі гроші запустити канал, нардеп відповів: «Тобто ви вважаєте, що до минулого року мене не існувало? Я не займався бізнесом, нічого не створював і не продавав бізнесів? Мені 45 років! До чого тут минулий рік?».

Відповідаючи на питання, скільки грошей він вклав у новий канал, Княжицький відповів: «Канал приватний, тому це моя справа, скільки вкладати. Можу сказати, що порівняно не багато. Канал будую у приміщенні, яке приватизував ще у 2003 році, техніку беру не дорогу, частково вживану. Це у десятки разів менше, ніж вкладалося у ТВі і у тисячі-ніж в “Інтер”».

Нагадаємо, пан Княжицький повідомив, що загалом на каналі працюватиме 100 осіб. Генеральним директором каналу буде Катерина Єрмолович (директор з виробництва каналу ТВі), заступником головного редактора «Новини TV» буде польський журналіст Міхал Бронятовський, вестиме програми також Віталій Портников. За його словами, він також запросив до співпраці журналістів, з якими разом працював на ТВі – у тому числі Мустафу Найєма.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я