додому Соціум Інтернет-гіганти заперечують співпрацю із АНБ

Інтернет-гіганти заперечують співпрацю із АНБ

100

3Київ. 16 жовтня 2013 (Телекритика). У Google і Facebook, а також комп’ютерній корпорації Microsoft заявляють, що не надавали Агентству інформації про користувачів.

 На скандал щодо збору сотні мільйонів електронних даних Агентством національної безпеки відреагували провідні інтернет-компанії. Washington Post цитує коментарі, надані їхніми офіційними представниками.

 Від цього скандалу уже відмежувався Google. «Ми не знали і не приймали участь у масовому зборі урядом і-мейл адрес та чат-листів», – повідомила речниця компанії Нікі Фенвік (Niki Fenwick).

 Подібну заяву зробили і в Microsoft. Речниця Ніколь Міллер (Nicole Miller) заявила, що компанія «не надавала жодному уряду прямий чи необмежений доступ до бази наших клієнтів».

-ads-

 Речниця Facebook Джоді Сет (Jodi Seth) відповіла, що «ми не знали і не допомагали» у справі перехоплення АНБ контакт-листів.

 Журналісти Washington Post виявили, що більшість адресних книг було зібрано із Yahoo – удвічі більше, ніж з інших великих сервісів разом узятих. Очевидно, тому що цей провайдер залишав з’єднання з користувачами незакодованими за замовчуванням. Але із січня, Yahoo пообіцяв розпочати кодування усіх і-мейл з’єднань.

 «Оскільки Агентство перехоплює контакт-листи «на льоту», а не з комп’ютерних серверів, то у АНБ немає потреби повідомляти американські компанії, що зберігають інформацію, чи просити про допомогу», – резюмується в статті американського видання.

 Як повідомляв MediaSapiens, сьогодні, 15 жовтня, Washington Post опублікував статтю, де йдеться, що АНБ зібрав  сотні мільйонів контакт-листів з персональних електронних скринь та з еккаунтів систем миттєвих повідомлень, більшість з яких належать американцям.

попередня статтяРівень заробітної платні в Україні
наступна статтяКняжицький заперечує, що його новий канал «Новини TV» фінансує Жванія

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я