додому Поточні новини Кабмін створює Державну регуляторну службу

Кабмін створює Державну регуляторну службу

94

4Київ. 17 липня 2014 (Законі і Бізнес). Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва ліквідовується. Повноваження між собою поділять Державна регуляторна служба та Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Так, постановою КМУ від 30.04.2014 №252 «Про Державну регуляторну службу» Уряд постановив утворити Державну регуляторну службу України як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України.

Державна регуляторна служба відповідно до постанови отримає повноваження та функції з питань реалізації державної регуляторної політики, державної політики у сфері ліцензування, дозвільної системи, нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. В свою чергу Міністерству економічного розвитку і торгівлі відійдуть повноваження і функції з питань розвитку малого         та середнього підприємництва.

У місячний строк Державна регуляторна служба має подати в Кабмін Положення про Державну регуляторну службу України.

Відкритий відбір претендентів на посаду голови Державної регуляторної служби 15 липня оголосив Кабмін спільно з Радою підприємців при КМУ, Федерацією роботодавців України, Українським союзом промисловців і підприємців, ЄБА, Американською торгівельною палатою в Україні, ТПП та Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я