додому Поточні новини Росіяни  не пустили до Наді Савченко делегацію з українських та польських депутатів...

Росіяни  не пустили до Наді Савченко делегацію з українських та польських депутатів і громадськості

75

3Київ. 17 липня 2014 (ПолітКом). Українських нардепів та депутатів Польського сейму не пустили до льотчиці Надії Савченко, що перебуває в СІЗО російського Воронежа. Про це повідомив в ефірі одного з українських каналів народний депутат Олександр Бригинець.

Водночас, за його словами, народний депутат Оксана Продан змогла передати Савченко лист від президента України Петра Порошенка. «Мої колеги отримали відмову у зустрічі із Надією Савченко, але все ж позитивні новини є: Надія передала відкритий лист через російського омбудсмена. А мої колеги, в свою чергу, через адвоката передали Надії лист Президента. Чекаємо новин», – написав Бригинець на своїй сторінці у Facbook.

Як відомо, у середу Бригинця, який у складі делегації депутатів прямував до Воронежа, затримали в аеропорту Мінська.

До складу делегації, з української сторони, входять також народні депутати Оксана Продан та Олег Осуховський, представники Фонду “Відкритий Діалог”, ГО “Центр громадянських свобод”, ГО “Центр інформації про права людини”, українські журналісти.

З польської сторони – парламентарі Томаш Маковський та Малгоржата Госієвська.

Делегація була сформована за ініціативою Фонду “Відкритий Діалог” та за сприяння Міністерства закордонних справ України з метою спостереження за процесом над льотчицею Надією Савченко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я