додому Поточні новини Кабмін призначив нового керівника ДП ”Енергоатом”

Кабмін призначив нового керівника ДП ”Енергоатом”

187

5Кабінет Міністрів України призначив виконуючого обов`язки президента НАЕК «Енергоатом» Микиту Константинова, який до березня цього року був заступником керівника Міненерго.

Про це йдеться в оприлюдненому на урядовому порталі розпорядженні Кабміну від 12 червня.

Також Кабмін іншим своїм розпорядженням від 12.06.2013 р. звільнив Віссаріона Кіма від виконання обов`язків президента ДП НАЕК «Енергоатом».

Раніше виконуючого обов`язки президента НАЕК «Енергоатом» Кіма було тимчасово усунено з посади. Міністерство внутрішніх справ заявляло, що керівник «Енергоатома» Віссаріон Кім підозрюється в перевищенні службових повноважень у 2008 році.

Довідка. Микита Константинов (нар. в 1966 р.) закінчив у 1989 р. Обнінський інститут атомної енергетики (м. Обнінськ, Росія) за фахом ”Атомні електростанції та установки”. У 1997 році здобув другу вищу освіту в Лондонському університеті за фахом ”Економіка”.

З 2006 по 2008 р. він був першим віце-президентом з економічної політики і корпоративного розвитку НАЕК ”Енергоатом”, а у 2008-2010 рр. був директором з перспективного розвитку та інвестицій ВАТ ”Київенерго”.

З березня 2010 р. по березень 2013 р. займав посаду заступника Міністра енергетики і вугільної промисловості України (займався питанням атомної енергетики).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я