додому Поточні новини Кабмін прийняв рішення про встановлення інженерних споруд на кордоні з Росією

Кабмін прийняв рішення про встановлення інженерних споруд на кордоні з Росією

71

11Київ. 25 червня 2014 (УНІАН). Кабінет Міністрів України прийняв рішення про інженерно-технічне облаштування державного кордону з Російською Федерацією. Про це повідомив Міністр Кабінету міністрів Остап Семерак під час брифінгу після засідання уряду.

”Прийнято рішення щодо конкретних кроків з покращення і забезпечення безпеки українського державного кордону на ділянці між Україною та Російською Федерацією”, – сказав Семерак.

При цьому на уточнююче запитання журналістів міністр КМУ зазначив, що це рішення ”Про інженерно-технічне облаштування державного кордону” та не розкрив деталей документу, посилаючись на його таємність.

16 червня Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення встановити інженерні споруди для захисту кордону України з Росією.

РНБО доручла Кабінету Міністрів організувати односторонню демаркацію українсько-російського державного кордону, забезпечити її необхідним інженерно-технічним облаштуванням відповідно до існуючого рівня загроз національній безпеці. В цілому протяжність сухопутної ділянки українсько-російського кордону становить майже 1975 кілометрів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я