додому Поточні новини Голубятина Миру

Голубятина Миру

373

Київ. 04 лютого 2015 року (ПолітКом). Театр  Вуличної Сатири – борець за справедливість і правдивість в черговий раз дивує вас своїм творчим витвором – кулінарним перформансом “Майстер клас з приготування голубятини Миру ” присвячена якості виконання ОБСЕ своїх функціональних обов’язків.

Зауважуємо, що як митці і громадські активісти наша акція не звинувачує, але запитує адресатів та запрошує їх на круглий стіл з прямим ефіром за участю експертів та присутністю преси для всебічного обговорення проблеми на протязі 10 днів після проведення дійства на майданчику нашого інформаційного партнера Spilno.tv .

Кожного українця наразі хвилює ситуація в нашій країні, і безпосередньо причини її виникнення та можливі шляхи запобігання та подолання кризи. Політики та міжнародні інституції переконують нас в тому що роблять все можливе для врегулювання конфліктів на сході країни, але не зважаючи на їх активність продовж терміну агресії – люди продовжують вмирати, міста руйнуються і військові дії загострюються.

Україна є в складі Організації Безпеки та Співробітництва в Європі і як учасниця підписала договір про мирні взаємовідносини з усіма 57 країнами-членами організації.

Але за рік діяльності спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні практика переконала нас, що підписаний міжнародний документ не має жодної сили і не передбачає наслідків для сторони-порушника договору.

Питання в тому, що безпека в Україні – це безпека в Європі і в усьому світі.

Тому сатирично висвітлюючи діяльність вищезгаданої організації ми піднімаємо питання ефективності роботи таких інституцій їх можливої реорганізації і реальних дій по врегулюванню конфліктних ситуацій.

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?

Чиновницький апарат та міжнародні інституції беруть на себе відповідальність за врегулювання конфліктів,  але воєнні дії набирають обертів, а відповідні рішення і дії не приймаються.  То можливо вони просто не правильно готують Мир? або не володіють рецептом – тобто механізмом досягнення миру? Яке розуміння Миру у Російської Федерації яка порушує міжнародні угоди?

Кухня це метафоричний прототип життя світу, а кулінарна термінологія знайома з дитинства кожній людині. Дійові особи – Обсе, Рф та народ України. За аналогом кулінарних шоу в гості до міжнародної організації приходять представники країн-учасниць міжнародних договорів з приводу конфлікту для того щоб створити Мир, але його поняття у кожного своє.

Рецепт дуже простий основою страви виступає міжнародний знак – Голуб Миру.

Голубятина даного виду останнім часом знецінюється сами учасниками договору, то чому б її не приготувати і нам?

Рецепт «гарячого Миру» простий:

спочатку освіжувати світ умовно на частини – що успішно робить РФ – сприяючи терористам під пильним наглядом представників міжнародних інституцій, відчленяє від мирного простору Європи Крим, а потім і Донбасу, безкарно просуваючись до самого серця континенту.

Без Інформаційної Локшини страва буде неповноцінною – з цим успішно справляється представники комерційних ЗМІ.

Гвізком і основою виступають голуби – запечені до золотої шкірки на відкритому вогнищі політичних дебатів.

СМАЧНОГО!

Натисніть тут для перегляду Голубятина Мира (настя)ВІДЕО з акції

 

Театр Вуличної Сатири   +38(096) 805 4 865 ukrtus@gmail.com

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я