додому Поточні новини Хто платить «Всеукраїнському Батальйонному Братству»?

Хто платить «Всеукраїнському Батальйонному Братству»?

450

Київ. 04 лютого 2015 року (МайданПресЦентр). Нещодавно на київському протестному небосхилі запалала нова зірка під назвою ГО «Всеукраїнське Батальйонне Братство». Запалала дуже яскраво, затвердивши імпічмент усій українській владі на своєму першому віче в неділю, 1 лютого. Інформаційною підтримкою заходу займався «17-й канал», очолюваний Жаном Новосельцевим. Між іншим, до Майдан Прес Центру телефонувало дуже багато наших майданівських друзів і обурювалися цим зібранням на Майдані під назвою Народне Віче.

Наступного дня свіжостворене братство потусувало  між «айдарівцями» під Міністерством оборони.

3-го лютого в ГО був наднасичений робочий день: зранку представники братства занесли у Генеральному Прокурору Яремі заяву про «державну зраду верхівки держави» (https://youtu.be/nXL7yoW_Q-g), вдень пікетували під Кабміном. Вечір мав закінчитися входинами ГО в Адміністрацію Президента. Про це активно сповіщали сотні твіттерівських ботів. Натомість під АП було тихо, а роззяв, що прибігли на анонсоване шоу, було більше за «штурмувальників». Сьогодні акції організації по Києву продовжуються.

Майдан Прес Центр зателефонував прес-секретарям батальйонів. Ми намагалися з’ясувати, як ставляться до новоствореної організації батальйони. От що почули: «Жодного відношення до цієї пурги ми не маємо», – «Азов»; «Не приплутуйте їх («Братство») до батальйону “Айдар”, ми їх не знаємо», – «Айдар».

Щойно у Верховний Раді з приводу «Братства» висловилися і комбати – народні депутати, зробивши спільну заяву https://zn.ua/POLITICS/kombaty-v-rade-otkrestilis-ot-akciy-protesta-v-kieve-165959_.html

Риторичні питання: кому вигідне таке розхитування нашої непростої ситуації і хто щедро фінансує псевдовояків із «Всеукраїнського Батальйонного Братства» і сотень твіттерівських ботів. Відповіді на них знають усі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я