додому Поточні новини Генштаб Збройних сил України: “На сьогодні для перетину кордону ніякого дозвольного документу...

Генштаб Збройних сил України: “На сьогодні для перетину кордону ніякого дозвольного документу від військомату не потрібно”

359

Київ. 04 лютого 2015 року (ПолітКом). Ніякого документу від військомату громадянам України не потрібно для перетину кордону. Таке роз’яснення надав перший заступник начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу Збройних сил України генерал-майор Володимир Талалай.

Однак кількома днями раніше на офіційному сайті Президента України повідомлялося, що Президент України Петро Порошенко доручив Кабінету Міністрів забезпечити встановлення порядку застосування норм і положень низки законодавчих актів стосовно мобілізації. Згідно з Указом, Уряд має опрацювати питання законодавчого врегулювання порядку виїзду за кордон громадян України, які підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

У документі також зазначається, що Кабінет Міністрів має розробити і внести на розгляд Верховної Ради законопроекти щодо внесення змін до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» в частині унормування питання звільнення з військової служби під час мобілізації (в особливий період) військовослужбовців з метою забезпечення ротації особового складу; про доктрину соціального захисту та психологічної реабілітації осіб, які постраждали під час виконання обов’язків військової служби в Україні.

Тож пан Талалай прокоментував ситуацію: “Йшлося про процедуру напрацювання відповідних пропозицій, які передбачені вимогою указу президента України, яким визначено напрацювати відповідні механізми та внести до Верховної ради пропозиції щодо впорядкування правил перетину кордону. При цьому я б не робив акцент виключно на заходах прив’язування громадянина до місця проживання чи перебування”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я